Co ovlivňuje naše životy a „žité štěstí“

Spread the love

 

Představte si takovou lokomotivu. Ihned po výrobě ji nasadí na koleje, z výrobní haly dojede na nádraží a pak už jezdí a jezdí a jezdí až do konce životnosti. Pak ji rozeberou, přetaví, vyrobí nový model. Chvíle v depu, šup na koleje a zase jezdí a jezdí… A tak se to děje pořád dokola. Žádná možnost vybočit z kolejí, žádná možnost vybočit z jízdního řádu. Desetkrát, stokrát, tisíckrát, milionkrát…

A takhle je to s námi.

Ještě než sestoupíme do fyzického těla, už nám položí koleje a stanoví jízdní řád. Od prenatálního stádia nás pravidelně zkoumají a bádají, jestli vyhovujeme jejich tabulkám. Pokud naše velikost, či tvar, neodpovídá v té které vteřině našeho vývoje tzv. normálu, je do nás pouštěn stres a obavy našich rodičů, vystrašených badatelem, třímajícím v ruce tabulky a káravě nořícím prst do příslušné kolonky. A po narození to teprve začne být zajímavé! Na uvítanou dostaneme jehlu do těla a pak už nás vláčí, smýkají, tlačí, strkají a šťouchají ze značky na značku, z nádraží do nádraží, od kolébky až po cestu poslední.

Očkování, jesle, školka, zápis, škola, vysvědčení, přijímačky, zkoušky, píchačky, open space, výkazy, mítinky, dovolená, svatba, stavba, 2 děti, hypotéka, daňové přiznání, Valentýn, Vánoce, žaludeční vředy, prášky na tlak, operace žlučníku, důchodové pojištění, kontrola u lékaře, kontrola u lékaře, kontrola u lékaře, nemocnice a….konečně svoboda?

Ale kdepak! Jen se trochu oklepeme v síti rozpínající se kolem naší planety a šup zpátky na trať.

Možná nám ani nedochází, co vše nás tisíce let pomáhá udržovat v onom kolečku a připravuje nás o energii. Tisíce povinností, které nám systém ukládá. Všelijaká hlášení, přiznání, doznání, platby, svátky a bůhvíco. A všechno se slovy: „MUSÍŠ!!!“. Hromady předsudků o tom, jak máš vypadat, jak máš bydlet a jak máš žít. Pokud se vymykáš, jsi okolím zavržen a odsouzen.

Ve škole se povinně scházejí děti, které přišly z nefunkčních rodin a své frustrace si vybíjejí zčásti na ostatních dětech, zčásti na nebohých pedagožkách, které jsou systémem nuceny do dětí vtloukat stokrát omleté „pravdy“, či spíše polopravdy a nepravdy zcela odtržené od reality, ve své drtivé většině zcela míjející skutečné potřeby dětí, které původně přišly do školy se zvědavostí a zájmem.

A co teprve zaměstnání? Onen „krysí běh“ a vysoká hypotéka udělá nakonec karieristického „loktaře“ téměř z každého, systém „rozděl a panuj“ funguje sám a vládce černé pyramidy si tak může v klidu sedět ve svém koženém křesle a spokojeně mlít svými spokojenými palci, se spokojeným úsměvem, svůj spokojený mlýnek.

A to se na další dávku naší energie může těšit až přijdeme domů!

Miliardy lidí na této planetě jsou systémem nuceny žít v nefunkčních vztazích. Jsou jim vybíráni partneři z různých „racionálních“ důvodů (případně si je vybírají sami) a cítí se pak v partnerských vztazích špatně. Následně jsou jim kladeny překážky všeho druhu (společenské, právní, ekonomické), aby nemohli tyto nefunkční vztahy opustit. Tito nešťastníci se bojí vkročit do bouřlivých vod, proto raději zatnou zuby a trápí se tak dlouho, až je v „klidu a pohodě“ spolkne nějaká ta nemoc nebo závislost.

A co širší rodina? V řadě případů se z povinnosti při různých „významných příležitostech“ scházejí lidé, kteří si nemají co říct a nutí se do konverzace a tzv. „dobré nálady“.

A tak bychom mohli pokračovat do nekonečna…Je toho zkrátka moc, co z nás různými způsoby vysává energii. Potichu, nenápadně, ale zato mohutnými proudy a neodvratně do té doby, než si to uvědomíme a proud energie naším pochopením přerušíme.

A právě teď přišla chvíle, kdy se  svoje ne-vědomí rozhodla od všech těchto zátěží očistit planeta Země.

Tak se nechme překvapit, jak se to projeví v našich životech.

Autor: Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

email: info@tinaenergy.cz