Úplňek v Blížencích 23.11.2018- Z pohledu jednotlivce nás čeká energie nových cest.

Spread the love

ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH- KOMUNIKACE

Otevírají se brány komunikace, které nám pomohou nabýt kolektivní vědomí z pohledu celé planety. Velmi silně se nyní rozproudí tok pravdivých informací. Energie komunikace budou putovat informačním polem. Lidé začnou říkat, co si myslí!!! Doslova. Je potřeba se na to připravit a tyto energie si zpracovat. 

Úplněk v Blížencích přináší velmi silné energie, které nám pomohou zbavit se všeho, co nás drží na jednom místě. Jedná se o to, že podniknete významné kroky, které nebudou jednoduché, ale časem se ukáže, že byly nezbytné. Postupem času zjistíte, že vše mělo svůj smysl. Dlouhodobé stagnace se prolomí, ukončí se vztahy jak partnerské, tak i pracovní, které Vám už k ničemu neslouží. Pamatujte, že je to pro Vaše dobro, pamatujte, že díky tomu se posunete směrem vzhůru. Zkrátka budete muset udělat změnu. A když ji neuděláte sami a dobrovolně, tak ji tato energie udělá za vás.

Z pohledu jednotlivce nás čeká energie nových cest. Nejen v komunikaci, ale i ve vzdělání a nabývání znalostí.

Toto období, je vhodné využít k novým projektům v oblasti sdělení, ať už v psané, či jiné formě. Tzn., že pokud dlouhodobě toužíte napsat knihu anebo uspořádat debatu, jděte do toho. Je to výzva. Bude to o Vás. O tom, zda jste schopni obstát, i když vám ostatní hází klacky pod nohy. 

TATO ENERGIE VELMI SILNĚ POSÍLÍ VAŠE MYŠLENÍ, KOMUNIKACI A UVĚDOMĚNÍ 

a ani vztahy nebudou na vedlejší koleji. Mám na mysli především komunikaci ve vztazích. V tomto období je zapotřebí komunikovat se svou duší a pokládat si otázky. 

  1. Jak se cítím?
  2. Jak žiji?
  3. Po čem toužím?
  4. Proč jsem nespokojená(ý)?
  5. Co mohu změnit?
  6. Mám dostatek všeho? 
  7. Pokud ne, tak proč?
  8. Jaká (ý) toužím být?
  9. Jak dosáhnout úspěchu?

Udělejte si takový malý rozbor Vaší duše, Vašeho skutečného já. Po čem skutečně toužíte. Co toužíte do svého života přijmout. Řešte vztah k sobě samé (mu). A pokud zde nemáte co napravovat, podívejte se na vztahy okolo Vás (partneři, rodiče apod.).

Během dne využijte volné chvilky, abyste si napsali to, co je vašim cílem. Do každé své myšlenky vkládejte lásku, světlo a pocit bezpečí. Co je psáno, to je dáno. Proto si zapište Váš sen. A udělejte si plán, jaké změny máte podniknout proto, aby se Vám splnil.

Základní energie: Intelekt, uvědomění, bystrost, přizpůsobivost.

Barva: Oranžová

Základní živel: Vzduch

Planeta: Merkur – je planeta dvojitá. Spojuje v sobě ženský a mužský princip. Merkur byl poslem bohů, zprostředkovatelem mezi ostatními božstvy, mezi božstvem a lidstvím. Proto je symbolem intelektu a duchovní činnosti. Je to planeta KOMUNIKACE.

Energií Blíženců jsou ovlivněna : ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky, plíce, nervové spoje, krevní kapiláry, cévní oběh. Tyto orgány jsou dnes citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je.
Doporučení: Pomohou masáže zad, šíje a ramen, komunikační cvičení, rozmluvení hlasivek, solné jeskyně a dostatek tekutin.

REKLAMA:

Autor: Tina Energy

Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.