Svobodná menstruace, aneb přejděte na eko a bio organické intimní pomůcky…

Spread the love

Dnešní doba si žádá změnu v přístupu k sobě samým.

Víte kolik chemie obsahují klasické vložky a jaký dopad to má na nás a naši psychickou pohodu v období menstruace?

Já ano, sama jsem prošla změnou v této oblasti.

Staré vložky již před pár měsíci letěly do koše a vyměnila jsem je za organické. Musím říci, že jsem okamžitě cítila rozdíl.

Žádné bolesti hlavy, pocity na zvracení ani vztek, či psychické rozladění. Naopak jsem se cítila velmi dobře 🙂 Což po 23 letech, kdy mám menstruaci,  bylo jak vysvobození. Naprostý pocit svobody a harmonie.  

 

Jaké možnosti se mi tedy nabízí? 

Záleží na Vašem úhlu pohledu. Já zvolila vložky, neboť jsem na ně zvyklá, ale pro Vás bude pocitově například lepší menstruační kalíšek, technika volné menstruace, či látkové vložky.

Vybírejte intuicí a nemůžete udělat chybu , mé milé dámy 🙂

 

Menstruační kalíšky jsou ekonomické, nejsou ale pro panny.

Menstruační kalíšky jsou zdravou, levnou a ekologickou alternativou vložek a tampónů. Jejich používání je snadné, pohodlné a spolehlivé. Vydrží vám dlouhá léta a tak nebudete muset utrácet za vložky ani tampony a nebudete vytvářet odpad.

Kalíšek velikosti S je vhodný pro ženy a dívky do 25-30 let věku, které doposud nerodily přirozenou cestou, i pro ženy se slabou až normálně silnou menstruací.

 

Látkové vložky 

Jednodílné nepropustné vložky LadyPad z BIO bambusu a certifikované BIO bavlny, které jsou ideální pro použití přes den. Velikost L je vhodná i na noc, pro ženy po porodu nebo při potížích s inkotinencí.

Ocení je rovněž ženy s alergiemi nebo s citlivostí na chemické látky. Budete se s nimi cítit jako v bavlnce.
Vložky LadyPad jsou vyrobeny v České republice. Veškeré použité materiály jsou testovány na škodlivé látky podle normy Oeko-Tex Standard 100.


Rozměry 250 × 200 mm
Materiál 70 % BIO bambus, 30 % certifikovaná BIO bavlna, nepropustná vrstva polyuretan. Země původu vyrobeno v České republice

 

 

Pod značkou T I N A E N E R G Y ® Vám za rozumné ceny a se zárukou energie nabízíme vše, co vyhovuje
požadavkům nové doby a podporuje Vaše vysoké vibrace. Náš e-shop Vám pomůže se zorientovat v sortimentu
zdravých potravin. Vše, co u nás najdete je prověřené, se zárukou energie a za příznivé ceny. Transformace ve hmotě je nejdůležitější součástí našeho duchovního vývoje, neboť přímo souvisí se spokojeným žitím. Změna stravy, používání ekologických produktů, zdravé obutí, či přírodní kosmetika, jsou nedílnou součástí naší změny.