Děti jako zrcadla našich duší

Spread the love

Děti jsou odrazem našich duší. Ve chvíli, kdy dítě vysílá jakoukoliv energii, zlobí, křičí, něco rozbije, zrcadlí, co se děje v nás. V tu chvíli se stačí zastavit a nahlédnout do své duše.

Já doporučuji vzít dítě k sobě a s láskou ho obejmout. V tom obětí mu vyšlu ze srdce energii lásky. Nádech- výdech, uzemním se  a zeptám se ho :“ Proč jsi to rozbil? Proč křičíš, kopeš, zlobíš se“ apod…..?  Ve většině případů dítě odpoví: „Já nevím“! Není to totiž jeho energie, ale Vaše!!! Jeho chování pouze odráží Vaše vnitřní pocity.

Vždy se v takové situaci zastavte a vzpomeňte si, jaké byly pocity ve Vaší duši a ve Vašem srdci v okamžiku, kdy jste se rozhodli na chování dítěte reagovat (napomenout ho, okřiknout apod.). Až tehdy, kdy si dokážete tento pocit nebo emoci najít ve své duši a tento vnitřní pocit si uvědomit, právě jste pochopili, jak funguje proud zrcadlení energií mezi rodiči a dětmi.

 

Autor: Markéta Doubková a Michael K

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 TINA ENERGY ®