Dnešní transformace „Přítomný okamžik“. JAK UZAVŘÍT MINULOST 31.12.2018

Spread the love

Dnes je více než kterýkoliv den v roce nutné dostat se do přítomného okamžiku.

Tato transformační energie způsobí přetransformování minulosti na lásku a rozpuštění strachu z budoucnosti, neboť přítomný okamžik, prožitý v lásce, je jediným nástrojem, který dokáže měnit běh událostí na všech úrovních a to napříč pyramidou vědomí. Viz níže.

Každá bytost, která se transformuje, zpracovává různé úrovně v různých časech a proto se jí mohou týkat všechny témata v pyramidě obsažená. Přítomný okamžik vytvoří portál napříč všemi úrovněmi a propojí transformaci do jednoho víru, který bude postupně vysávat všechny bloky odspoda směrem nahoru. 

Je to momentálně nejsilnější a nejrychlejší způsob, jak projít transformací. Pokud tuto energii navíc podpoříte silou kamenů , které nám přišly pomoci, výsledek je ohromující. (více o autoterapiích „Nové doby“)

Meditaci přítomného okamžiku, která přišla k tomuto tématu, je potřeba udělat dnes a následně opakovat pokaždé, když se budete čistit a budete cítit potřebu zbavit se nahromaděných energiích ke zpracování. 

 

MEDITACE PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU PRO VÁS 🙂

6.-13. úroveň vědomí (dále jen úroveň)- jemná a nádherná energie lásky. Harmonie, pochopení, svoboda, respekt, uvědomění si a převzetí zodpovědnosti.

5.- úroveň- Tématem dnešního dne budou vzorce chování. Jaké jsou jejich důsledky a jak je opravit? 

4.- úroveň- Téma: Velmi silné čištění v oblasti vztahů. Jakým způsobem se chovám ve vztazích? Jedná se hlavně o vztah k sobě samému, včetně pochopení, jakým způsobem si škodím. Láska, milování a vztahy jsou tématem dnešního dne.

3. úroveň- Téma: Vzorce chování a pochopení, co jsme ve vztazích dělali špatně? Karmické čištění vztahů a závislostí. 

2.úroveň-  Téma: Vztahy! Zrcadlo duše bude nastaveno od dnešního večera. Zde se budou manifestovat bloky z minulosti.

1.úroveň- Téma: Vztahy! Zrcadlo duše bude nastaveno od dnešního večera. Zde se budou manifestovat bloky z minulosti.

 

Autor: Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

 TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE