Duhová energie si razí cestu do hlubin hmoty

Spread the love

Duhová energie si razí cestu do hlubin hmoty i našeho vědomí. Občas to bolí a asi bolet bude.  Rozevírá se před námi další vrstva vědomí a tentokrát již hodně „ve hmotě“. Zdálo se nám, že máme „zpracováno?“ Zapomeňme na to. To, co jsme doposud zvládli ve vyšších úrovních vědomí, nás čeká tváří v tvář té nejtvrdší realitě.

Zvolili jsme si nelehkou cestu. Aby planeta mohla nabrat viditelný kurz směrem vzhůru, bez katastrof a tvrdých facek jejím obyvatelům, musí dojít k transformaci vědomí právě v oné nejhmotnější úrovni. A to nebude jednoduchá věc, neboť je to vrstva zcela jistě nejrozsáhlejší a jednou z jejích bytostných vlastností je mj. boj. Odmalička je nám vtloukána do hlav teorie o tom, že v přírodě přežívá jen ten silnější, že člověk je pán tvorstva a spousta dalších idejí, které všechny směřují proti proudu božského vědomí… Není tedy divu, že náhledy opačné vyvolají v doposud hmotném vědomí bouři, zvláště pokud je přesvědčeno, že vítězstvím v souboji názorů změní chod Vesmíru.  

Co s tím? Půjde to zase podle již osvědčených návodů. K onomu již známému NE-MY-SLET!  dodávám NE-NU-TIT! a NE-BO-JO-VAT!

Nikdy nepřestane platit, že svět okolo nás je zrcadlem nás samých. Pokud nás tedy někdo zraní, třebaže sebeneférovějším atakem, energicky a s potřebným důrazem, ale bez emoce hněvu a agrese, odražme útočníka a odpoutejme se od jeho energií, vzápětí však neprodleně hledejme uvnitř sebe, na co nás chtěl tento útok upozornit? Kde máme ještě bloky? Kde děláme chybu? A nechtěl nás útočník pouze zkoušet, zda se nenecháme odradit od své vlastní cesty? Možná, že důvodem tohoto útoku je vše výše uvedené dohromady.

Vše tedy musíme znovu „překontrolovat“ uvnitř sebe samých a přefiltrovat přes vlastní srdce a svůj světelný kompas, který nám jediný ukáže, zda jdeme správným směrem.

Abychom byli v transformaci této vrstvy něco platní, měli bychom se naučit vnímat a chápat pohledy různých bytostí a z různých úhlů. S pochopením, ale beze snahy se vracet zpátky na jejich úroveň vědomí. Je potřeba se smířit s tím, že v různých úrovních vědomí vidí každý z nás jednu a tu samou věc naprosto různým pohledem. To, co má pro jednoho obrovskou hodnotu, je pro jiného pouhý „vzduch“. A nikdo nestojí o naši pomoc dřív, než  k ní sám dozraje a než o ni sám požádá!

Budeme teď konfrontováni nejen s úhly pohledu bytostí, které došly do vědomí, ale také s těmi, kteří jsou čerstvě na cestě, nebo svoji cestu teprve hledají, nebo jdou dokonce opačným směrem. Buďme připraveni na to, že kolem našich uší budou svištět výzvy k boji a pokud bychom se jimi nechali strhnout , mohla by to být docela drsná setkání, která by nás na cestě transformace mohla vrátit zpět na startovní čáru.

Nesnažme se proto nikoho od jeho směru odradit nebo mu vyvracet jeho názor. Ten se změní, až povolí náš vnitřní odpor k němu. Držme se své cesty a za žádných okolností neuhýbejme! Buďme pevní a silní. A posílejme lásku ze srdce. V této duhové energii je ta největší síla.

Autor: Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

Transformační obchodní dům – Tina Energy® Záruka energie