Dvojplamen je rezonance duše!

Spread the love

Dvojplmen je rezonance duše!

Nejprve pocítíte jednu její kapku. Myslíte, že se Vám to jenom zdálo. Jako byste z veliké dálky zaslechli volání domova. Opravdového domova. Pak spadne druhá kapka. Třetí. Začíná drobně pršet. To, co se Vám nejprve zdálo jako přelud, najednou dostává svoji opravdovou podobu. Přibývající kapky začínají pomalu odplavovat nánosy barvy. Objeví se oči, které tak dobře a dlouho znáte. Už leje! A to, co bylo tak dokonale skryto, vyplouvá na povrch a vybarvuje se nádhernými božsky krásnými barvami. A nic z toho předtím nebylo vidět. Proč?  To abyste nenaletěli na krásný obraz, na Vaši iluzi o světě, o vztahu, o lásce.

Déšť se mění na nádherný silný vodopád! Za proudem vody padající přímo ze Slunce je nádherné místo ve skále. Vidíte překrásnou tůň, vidíte nádhernou přírodu kolem, stromy, maličké bílé oblázky na břehu nejprůzračnějšího moře, které jste si ani v nejtajnějším snu nedokázali představit, vidíte nádherné bytosti plné lásky, které se milují.

Zkuste se navnímat. Vy, kteří víte o čem mluvím, tohle místo poznáte. Ucítíte-li energii tohoto místa, Vaše duše se rozezní těmi nejkrásnějšími tóny a neomylně Vás tam zavede! Už se nenecháte svést nikdy a nikým z cesty. Budete vědět naprosto jistě, že dvojplamen je pár. Muž a Žena. Dvě fyzická těla vzešlá z jedné duše, která se před návratem domů natrvalo spojí. Ne pouhá harmonie duše, ne pouhý princip, ne pouhé zrcadlo, ale úžasné propojení napříč všemi dimenzemi . Od nejhmotnější hmoty až k nejčistšímu světlu. Tam všude skrze Vás vstoupí Bůh. A nikdo a nic Vás už nedokáže splést.

Autor: Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.