Energie dnešního dne 16.9.18- posun lidského vědomí

Spread the love

Pochopení lásky v lásce, pochopení transformace a o čem vlastně je skutečný život.

Láska v lásce je energie, která je spojením srdeční (4.) čakry a komunikační (5.)čakry, přičemž srdce symbolizuje žití ve skutečné lásce a pochopení a pátá čakra symbolizuje komunikaci a žití v pravdě.

(V energetickém systému se projevuje, jako barva tyrkysová, jako spojení barev srdce a barev komunikace).


Jinými slovy, láska v lásce je procítění lásky k sobě samému, lásky k partnerovi, lásky k planetě, lásky ke všemu a ke všem neživým bytostem a organismům a lásky k Bohu v jednom tomtéž okamžiku.

To, kam jsme se dnes posunuli v kolektivním vědomí, je uvědomění si, že žiji ve spojení lásky v lásce, že prožívám tuto lásku právě teď na všech úrovních, v ten stejný okamžik v dané přítomnosti a zároveň mnou prochází pochopení, že to, co říkám, to, že komunikuji sám se sebou, s partnerem, přijímám a komunikuji v jednotě vědomí a komunikuji s Bohem, se svou duší i se svým srdcem, je energie nově otevřeného systému v našem Bytí.

Spojení obou těchto rovin na všech úrovních lásky v lásce a komunikace, teď v tuto chvíli, je pochopení transformace, žití v pravdě a v souladu se vším a se všemi ve vědomém bytí, TEĎ!!!

 

Autor: Tina Energy- Transformační průvodce

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.