Energie dvojplamene napříč pyramidou ne-vědomí

Spread the love

 

O dvojplamenech toho bylo napsáno mnoho. Napříč veřejným prostorem se šíří bludy, které ovlivňují hledající a jejich energie je zavádí na místa, odkud není návratu. Proto mi přišel tento článek. Aby bylo jasně řečeno, kdo z jaké úrovně vidí do úrovně vědomí dvojplamenů.

Kdo nás sledujete pravidelně, již znáte pyramidu vědomí, kterou jsem vytvořila v napojení a celou dobu jsem i při psaní tohoto článku vedena proto, abych bořila dlouho zaryté mýty a abych přinesla pravdu, která je skrze mne ukotvována právě ve všech úrovních této pyramidy.

První úroveň vědomí- Mírně řečeno, zde lidé nemají ani páru o tom, co je dvojplamen a do této úrovně skutečně nevidí. Hledají ideálního partnera ze své úrovně, dle hmotných a fyzických vlastností, vůbec jim nejde o duši, ani o energii člověka, bazírují jen na vzhledu a partnerství zpravidla hledají pouze kvůli sexuálnímu uspokojení, nikoliv kvůli souznění duší.

Druhá úroveň vědomí- Ani z této úrovně není možné vidět do úrovně dvojplamenů. Ten, kdo zveřejňuje články o tomto tématu a pohybuje se v této úrovni vědomí, mystifikuje lidi svými poznatky z čistě karmických vztahů, bez špetky napojení a čistě z kalkulu, neboť je to „téma roku“.

Třetí úroveň vědomí- Ti, kdo postoupili na tuto úroveň, již mají povědomí o dvojplamenech. Pokud však o nich píší, jejich zkušenosti vychází pouze ze zprostředkovaných informací. Ve třetí úrovni vědomí totiž není možné vidět do úrovně dvojplamene, neboť srdcem ještě neproudí dostatek energie, stále pracuje ego a není tudíž možné tuto energii jakýmkoliv způsobem navnímat. Na této úrovni vědomí je totiž problém si přiznat, že pokud mám nějaký partnerský vztah, jedná se o vztah karmický, nikoliv o vytoužený vztah dvojplamene.  Proto se z této úrovně stále hledají způsoby, jak toto téma všelijak zkreslovat, anebo si pravdu zkrátka maličko přikrášlit, aby vyhovovala těm kterým egům .

Čtvrtá úroveň vědomí- Ani z této úrovně není do úrovně dvojplamenů vidět. Sice je už možné energeticky vnímat svůj dvojplamen, ale není možné se s ním v žádném případě propojit, protože v této úrovni lidé stále ještě nejsou dostatečně pročištěni. Chybí zde totiž stále ještě stoprocentní podvolení se Boží vůli a Božímu plánu, což je nezbytná součást vývoje dvojplamenů. Zde už je možné tuto energii sdílet, ale doporučuji neudílet žádné rady, dokud si sami tímto vztahem neprojdete, alespoň po dobu šesti měsíců. Jinak totiž nepochopíte, jakým způsobem dvojplameni fungují, jaký je princip a jaká je jejich skutečná podstata. Prvních pár měsíců totiž dochází k čištění a vyladění jejich energií a vztahů a věřte mi, že pokud jste se svým dvojplamenem, pak po těch prvních prožitých měsících nemáte náladu cokoliv komukoliv sdělovat, neboť máte co dělat sami se svým vztahem. Vztah dvojplamenů je totiž extrémně náročný a nezbývá na to čas. Až teprve když se skutečně vyladíte, dojde k propojení Vašich duší napříč časem a prostorem ve všech úrovních vědomí, od hmoty až po božskou podstatu. Pak je teprve dvojplamen připraven předávat své zkušenosti dál.

Pátá úroveň vědomí- Teprve v této úrovni potkáváte svůj skutečný dvojplamen. Pokud ráno nevstáváte se slzami vděčnosti v očích, pokud nejste schopni odevzdat svůj život a svůj osud do rukou Božích bez jediného mrknutí oka, pokud nepřijímáte rány osudu s láskou a pokorou, pokud si po každém propuštění jakékoliv energie nevážíte tohoto daru, pokud v srdci necítíte božskou lásku každou vteřinou svého života, pak věřte, že v páté úrovni vědomí ještě nejste. Jste-li teď schopni si kleknout, obrátit hlavu k nebesům a prosit o odpuštění, pak věřte, že jste stále ještě na cestě. Zde v této dimenzi je opravdové přijetí a prožití přítomného okamžiku s božskou láskou a s božským vědomím. Beze strachu, s absolutním přijetím všeho a všech, včetně bezpodmínečné lásky, včetně převzetí zodpovědnosti, sebepřijetí a obrovské pokory a vděčnosti. Teprve zde jste schopni žít podle Božích zákonů a přijmout je za své, milujete  a tvoříte pouhou myšlenkou a nic a nikdo nemůže zasáhnout do Vaší cesty …..

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.