Květnová transformace, aneb vědomé bytí. To vše a mnohem více!

Spread the love

Měsíc květen bude nejsilnějším transformačním měsícem v roce. Transformace bude v květnu probíhat na všech úrovních. Tedy na úrovni těla, duše i mysli tak, aby došlo k propojení tří částí vaší bytosti do jedné. Postup transformace bude následující|: Budou přicházet vlny každé 2-3 hodiny ve všech výše uvedených úrovních. V pyramidě ne-vědomí se bude transformace projevovat takto : Všichni, kteří na sobě nepracují budou prožívat více či méně nepříjemné situace ve svých životech proto, aby pochopili, že se mají vydat na cestu transformace. V této pyramidě budou probíhat vlny v několika fázích, a to hlavně na úrovni fyzických těl. Řekněme, že tyto vlny budou působit v energetickém těle tak, aby orgány, které s nimi souvisí a je v nich zablokovaná energie, daly najevo, že něco není v pořádku. Tzn., máte-li ve svém těla zblokované jakékoliv pocity a emoce, nepropuštěné situace a nepracujete-li na sobě intenzivně, v květnu to velmi silně pocítíte. Tento bude probíhat napříč celou pyramidou ne- vědomí. Pokud jste tedy zůstali napojeni na jakýkoliv jiný než božský zdroj (mimozemšťané, šamanismus, andělé, duchovní ego, matrixové sítě apod.) a děláte-li věci, které se neslučují s božským proudem vědomí, poznáte, že jste se vydali špatnou cestou. Lidé, kteří se stále snaží zneužívat energie, které na planetu přicházejí, případně nevykonávají svou činnost srdcem, ale z vlastního ega, touze po bohatství, či úspěchu, v tomto měsíci jim vesmír nastaví zrcadlo jejich vlastních energií. Pomáháte-li z duše a srdcem, pak bude vidět obrovský rozdíl mezi těmito energiemi. Všem těm, kteří jsou autentičtí, mají otevřené srdce a v lásce pomáhají Bůh otevře cestu a dá jim plnou podporu na jejich cestě.

V pyramidě vědomí bude probíhat transformace následovně: Všichni ti, kteří věří čistě Bohu, jsou cestu  božského poslání a mají čisté úmysly a vědomí, bude Bůh pomáhat a ještě více se propojí s podstatou své duše a jejich cesta bude zcela podporována a otevírána velmi silným proudem lásky tak, aby bylo vidět, kde je skutečná energie pro pochopení ostatních. Podporována bude práce v oblasti vědomí a propojování svého vědomí a ukotvování jej do první čakry na základě principů, symbolu čísla osm.

Poselství „Transformace lidského vědomí“

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.