Fiktivní reflexe v praxi, aneb „Chaloupko ke mně!“

Spread the love

„Fiktivní reflexe způsobující následný dopad transformační energie ve hmotné realitě má za následek zhuštění planetárních energií do protipólu vlastního vyjádření.“ Tuto větu ze sebe 10.6.2019 „vysypala“ Tínka, když se navnímávala do aktuálních energií dne. Vůbec nám tehdy nebylo jasné, co to v praxi přinese, ba dokonce, zda bude někdy vůbec dávat nějaký smysl.

Po několika týdnech a po několika praktických zkušenostech už jsme moudřejší. Funguje to následujícím způsobem:

Použiji nejprve příměr z populárního „Mrazíka“. Stojíte před chaloupkou na muřích nožkách, nechce se vám ji celou obcházet ke dveřím a nechcete čekat, až se k vám otočí dveřmi podle svého „jízdního řádu“. Proto vyšlete směrem k nebesům zaklínadlo: „Chaloupko vchodem ke mně a k Ivanovi zády!“ Jste přesvědčeni, že chaloupka udělá ladnou otočku a s lehkostí jarního vánku k vám spustí schůdky ke dveřím.

Chaloupka ale nereaguje na slova. Reaguje na energii v určitém vibračním spektru, kterou k ní vyšlete. V tomto spektru se neskrývá jen přání hladké otočky. Do vyslané dávky energie nechtěně přibalíte všechny vaše nezpracované pocity a emoce, jako jsou strach, zloba, závist, pocit zadostiučinění a bůhvíco ještě. Tím stvoříte dělovou kouli plnou nevábného obsahu se záměrem: „Otoč se ke mně vchodem!“ a vystřelíte ji směrem „nahoru“. Co se stane? Koule nabrala slušnou rychlost a stoupá vzhůru. Zpočátku to jde hladce, neboť prolétává vrstvami, kde ještě není energie čisté božské lásky v dostatečné koncentraci. To ale trvá pouze chvilku. Jelikož v současné fázi postupující transformace „Bůh“, a tedy jeho čistá láskyplná energie, sestupuje do „hmoty“ velice rychle a zvyšuje svoji koncentraci od vrcholu pomyslné pyramidy směrem k jejím spodním vrstvám, nemá námi vyslaná koule šanci prodrat stále jemnějšími vrstvami energií vzhůru a velmi brzy se od této energie, která se „tlačí“ stále níž, odrazí s obrovskou silou zpět.

Jak na to reaguje chaloupka? Ta dostane impuls všech našich nezpracovaných pocitů, umocněný silou odrazu a namísto ladné otočky lesní víly nás čeká obrat ve stylu rozběsněného slona!

Bum! Dostaneme ránu jako z děla! … a jelikož jsme nezpracovali pocit zadostiučinění, zvedne se jedna ze dvou muřích nožek a na rozloučenou nás, ležícího v prachu, zkropí proudem nadbytečných tekutin. To abychom si zapamatovali, že nemáme „kutit“ a máme nechat dějům a věcem ten správný božský řád. Tedy, jinak řečeno, neplést se Bohu do díla!

Tak to bychom měli chaloupku proces individuální reflexe. A co takhle reflexe kolektivní, neřku-li fiktivní reflexe na planetární úrovni?

Co když se třeba za pomoci většího počtu vědomím silných jedinců rozhodneme přilákat za pomoci kolektivní meditace vlaštovky z teplých krajů o něco dříve, neboť se nám zdá, že se přemnožil drobný hmyz? Sdružíme kolem sebe tedy skupinu osob se stejnou vibrací a „stvoříme“ energetickou kouli síly jaderné pumy. Namísto disciplinovaných vlašťovek spořádaně zobajících mouchy kolem chlévů, lesů a luk nás v důsledku jejího odrazu patrně uklovou hejna ptactev všech druhů, slétlých z prostoru celé EU a přilehlého okolí.

Že jsou to fiktivní příklady, stejně jako je fiktivní reflexe? Ale kdepak. Jen si zkusme vzpomenout na příklady, třeba z posledních dnů. Jsou zatraceně skutečné a jejich důraz roste.

A nezlobme se pak, prosím, na Boha. On není tím, kdo tyto koule vrhá….

 

Autor: Radek

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.