Hanka- SÁM SOBĚ TERAPEUTEM

Spread the love

 

Když mi dáš nástroj, jdu a pracuji na sobě, aneb rozdíl mezi individuální prací na sobě a spoluprací

Vždycky jsem byla velmi vnímavá k energiím druhých a dokázala jsem je do sebe nasát jako houba. Do doby než jsem věděla, že je to dar, jsem byla zmítána nasakováním pocitů a emocí zvenčí. Proto je pro mě velmi důležité umět se energeticky čistit a udržovat si hladinu své energie stále ve vysokých vibracích a zbavovat se energií, pocitů a emocí, které mi nepatří a které jsem si nabrala od druhých. A proč o tom vlastně píši? Když započala moje cesta, pracovala jsem sama na sobě nikdy jsem se nesvěřila do rukou žádného šamana, psychologa, terapeuta, kouče zkrátka nikoho. (co jsem sledovala byly výklady karet. Andělíčci mě jednu dobu provázeli, ale tomu už je konec). Začala jsem dělat činnosti, které mě energeticky čistily. Dříve to byl zpěv, hraní na klavír, tanec, psaní povídek a to mě obrovsky uvolňovalo. Později jsem narazila na další nástroje, které mi s očištěním a udržením se ve vysokých vibracích pomáhaly. Jsou to meditace, jóga, kundalini jóga a každodenní uzemňování se a propojování se sama se sebou, procházky v přírodě na boso, veganská strava, (znovu se přidává tanec a tvůrčí psaní :))) Později mi došlo, že jsem v hloubi duše cítila, že mám klíč k otevření svého srdce a k uzdravení své duše v sobě, a proto jsem nepotřebovala a skutečně ani nikdy nešla k žádnému psychologovi, koučovi, šamanovi, že jsem zkrátka věděla, že si dokážu pomoct sama. Úžasné zjištění to tenkrát bylo 🙂 Vždycky jsem byla individualistka ale s tím, že když bylo potřeba, uměla jsem si říci o pomoc. Pomoc ve smyslu navedení k nástroji, který mi může pomoct, ale pak ta samotná práce byla už na mě a na nikom jiném.

Vnímám za celou dobu mé cesty, že lidé na druhé přehazují své pocity a emoce a chtějí si ulevit. To se mi za celou dobu stávalo velmi často, postupně jsem se naučila to zpracovávat tak, abych si udržela svoji jemnou a čistou energii 🙂 Všechno je to o každodenní práci na sobě, která se stane součástí vás a vašeho života. Méně často se mi stávalo, že bych vnímala skutečně odhodlané lidi, kteří na sobě chtějí pracovat. Více bylo vždy těch, kteří jen lamentovali. Ale jak já říkám, každý strůjcem svého štěstí a každý má zodpovědnost za svůj život. 🙂 Nechť si každý žije tak, jak je mu příjemné 🙂

Smířit se s tím, co bylo a odevzdat to. Mít odvahu odevzdat, co bude. A pracovat na sobě tady a teď. Soustředit se na to, co chci změnit a dělat pro to všechno. Spolupráci vnímám jako ukázání směru, navedení, odkrytí nástrojů a možnost s nimi pracovat. Individuální práce je, že si ty nástroje vezmu, jdu a pracuji na sobě 🙂

Přistupuji ke svému životu se vší zodpovědností, problémům se stavím čelem a vím, že mám na to, abych je zvládla, vyřešila, poučila se z nich a nikdo a nic mě nemůže na mé cestě zastavit. Já sama si tvořím realitu. Tvořím si každý každičký okamžik svého života. Tím jak myslím, co říkám, jak to říkám, jak se pohybuji, jak se rozhoduji, jak konám. Vše jsou mé vibrace.

Vnímáte rozdíl mezi spoluprací a individuální prací sama na sobě? Jste doopravdy připraveni změnit sebe a svůj život? Jste připraveni pro to udělat vše? Pak se z hloubi duše a srdce rozhodněte a jděte, vezměte si všechny nástroje a vydejte se na tu cestu. Spolupráce – vybrali jsme si Tinku a Radka a oni nám ukazují, co máme dělat a jaké nástroje použít, tak to dělejme a používejme je 🙂 Buďme více samostatní, trpěliví a hledejme si ty nástroje na webu, youtube, všechno máme k dispozici. Když něco nejde hned, tak se do toho pořádně opřeme. A nebo povolíme. Je to individuální cesta a individuální práce na sobě. Každý jsme unikátní, naciťme se sami na sebe a buďme sami sobě terapeutem, najděme si způsob, který nám vyhovuje. Mějme tu kuráž, najděme v sobě tu sílu. Ten oheň. Všechno to v nás je. Představme si ten nový život, novou zemi, nové vztahy, nové poslání, nové možnosti. Chcete to? ANO? Tak vzhůru do práce na sobě 🙂 a dejme do toho všechno!

S láskou Hanka

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.

 

Tina Energy® Záruka energie