Horoskop života na měsíc říjen

Spread the love

 

Stala jsem se láskou, stala jsem se stromem. Stala jsem se krajinou, ženou, jež miluje, cítí, žije, jež je vděčná a s pokorou zakotvená v přítomném okamžiku. Jsem svá, jsem sama sebou, jsem dokonalá, právě taková, jaká jsem. Přítomnost se nedá načíst z knih, přítomný okamžik se musí zažít. A proto si uvědom, kým jsi a co cítíš právě teď.

VÁHY –  Vidím strom zklamání. Očekáváš zklamání, dřímá v tobě strach a nepochopení. Najdi v sobě lásku a přestaň se bát. Buď vděčný za všechny zkoušky, zbav se pochybností, zaměř se na lásku ve tvém srdci, uvědom si ji a nech ji plynout v myšlenkách. Láska přenastaví vše staré a ty získáš životní sílu a pochopení.

ŠTÍR –  Vidím strom hojnosti. Láska  a vděčnost zhmotňují vše, po čem toužíš. Dokážeš cítit, vnímat a prožívat život v každé vteřině. Pochopil jsi, že hojnost spočívá v přítomném okamžiku, v lásce, víře a pokoře. Jsi na konci své cesty a na samém začátku nových možností.

STŘELEC – Vidím ženu, jež splynula se stromem. Jsou jedno, jsou jedním. Je živá, divoká, plná snů, je překrásná, zářící a svá. Její síla se dotýká nebe. Miluje, žije a je součástí této překrásné planety. Máš-li stejnou energii, jdeš správným směrem.

KOZOROH – Vidím šamanku. Vnímám jejího ducha, bytost s neuvěřitelnou ženskou silou, jež dělá změny. Její srdce tluče silně, otevírá oči a vidí. Vnímá vše okolo sebe. Stromy, listy i zvířata. Je ženou v každém okamžiku a ví, že již nemůže chtít více.

VODNÁŘ – Vidím oči a skrze ně strom, jež může spatřit ten, kdo má kuráž podívat se mu do očí. Síla z očí tohoto stromu ti vrátí tu tvou, tvá minulost se rozpouští a vytrácí, každá část příběhu minulosti z tvého života odchází. Víš, kým jsi, víš, kdo jsi a žiješ v pravdě. V jednom okamžiku jsi vším, jsi sebou. V lásce žiješ, s láskou konáš, s láskou dýcháš. To ty jsi láska.

RYBY – Vidím květinu, jdu po cestě a ona na mě mává. Hýbá se ve větru sem a tam, poutá mě a já se dívám. Cítím, že je přítomná v této chvíli, a cítím, že i ty to dovedeš. Být na slunci a hřát se, zářit jako hvězda na Zemi, cítit přítomnost, stát pevně, obestřená sluncem a prožívat lásku.

BERAN –  Vidím duhu. Zázrak, jež se uděje, když se tato duha, krásná a barevná, objeví. Její energie, její frekvence, tě objímá. Ty si uvědomíš svůj život. Že žiješ, že miluješ, to , že jsi sám sebou, pevně zakotven v bytosti svého srdce. Jsi láskou, podporou, vášní i touhou. Jsi život sám.

BÝK – Vidím pírko vysvobozené v lehkosti, v přítomnosti síly. Dar ducha, dar lásky a pochopení. Cítím, že vnímáš svůj život s lehkostí, uvědoměním si a jemnou touhou vycházející z tvého srdce. Tvé cíle a sny jsou na dosah, tvá vděčnost a pokora ti pomůže je zhmotnit.

BLÍŽENCI –  Vidím slunce v dáli, slyším jeho hlas a vnímám jiný svět. Otevírají se brány, lákají mě paprsky Slunce a zvou mě do nové Země. Nacházím svou hodnotu, poznání zlatého světla.

RAK – Vidím růži. Růže, jež silně voní, jež svým odmítáním nastavuje trny. Vnímám její dvě tváře. V jedné láska a v druhé ublížení. Nastavíš-li tvář lásky, pro sílu a touhu nepůjdeš daleko. Jen láska tě vyvede z druhé strany.

LEV –  Cítím vůni, cítím lásku a zároveň zlobu. Vůně lásky tě láká a říká: „Pojď na správnou cestu! Pojď za mnou!“ Na druhé straně přede záludně černé kotě. Jen proto, že mu dáváš svou pozornost. Obrať své myšlenky k lásce a najdeš své štěstí.

PANNA – Vidím krajinu, která se rozléhá v tvé duši. Vidím břízy, cítím vůni květů a záři, jež vstupuje do krajiny ženy, jež je svobodná, jež ví. Cítím vodopád, vnímám jeho vnitřní sílu. Cítím, vnímám, žiji.

 

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.