Horoskopy na prosinec, cesta duše…

Spread the love

Střelec –  Vašimi narozeninami se uzavírá kruh a přichází radost do života. Pokud tvoříte, přijde i odměna a s vděčností přijdou i finanční prostředky. Vaše láska a pochopení přitáhne štěstí do přítomného okamžiku.

Kozoroh – Váš karmický úkol změníte jediným způsobem. Přestanete používat hlavu a začnete poslouchat své srdce. budete projevovat lásku a otevřete se duchovním hodnotám. Ve Vašem případě je nejdůležitější věřit a vyrovnat cestu mezi duchovním a fyzickým světem. Ta moc fyzická totiž nikam nevede. Je potřeba najít harmonii.

Vodnář –  Vodnáři dokáží udělat cokoliv. Jediné, co překáží na Vaší cestě, je to, že příliš „tlačíte na pilu“. Je potřeba si zpracovat obrovské množství energie, které dáváte do práce, a vyrovnat polarity tím, že stejnou energii nasměrujete i do své rodiny (partnerství).

Ryby –  Váš pohled na svět je až příliš citlivý. Vaše vyrovnání se s touto citlivostí způsobí malý zázrak ve Vašem životě. Je potřeba vyladit duchovní a fyzickou rovinu do harmonie. Nemůžete být oběma nohama na duchovní cestě. To potom nefunguje. Levá noha by měla jít po cestě citlivosti a pravá noha po cestě uzemnění. Pomůže Vám „Strom života“.

Beran – Nabídne se Vám skvělá příležitost. Zbavte se strachu, Vaše cesta s partnerem duše je společná. Přijdou Vám nové informace, nové způsoby, jak se zabezpečit do budoucna. Je pouze na Vás, zda se beze strachu rozhodnete tuto cestu využít, aby jednoho dne přišla Vaše svoboda.

Býk – Je pro Vás těžké vidět světlo, neboť oběma nohama stojíte na Zemi. Je potřeba žít s hlavou v oblacích a nohama tam, kde jste.Ve Vašem případě je jediná cesta. Na chvíli pustit cestu fyzickou, vypnout hlavu, ego a naučit se létat. Pak oba způsoby propojit v jeden celek a naučit se létat s nohama na zemi. 

Blíženci – Je potřeba se otevřít a prožívat více lásky. Pokud Vaší rodině nedáváte tolik energie, kolik by bylo zapotřebí, díváte se na svět ze špatného úhlu. Máte strach ze změny, bojíte se být jiní. Divili byste se, jak by se Váš život změnil, kdybyste dokázali být „přítomnější“, otevřenější a sdílnější. 

Rak – Vaše citlivost a touha pomáhat Vás omezuje. Zkoušeli jste někdy myslet velkém? Udělali jste někdy odvážné nebo ambiciózní rozhodnutí? Vím, že to pro Vás není jednoduché, ale měli byste se naučit více „riskovat“. Pozor však, když věříte a milujete, pak neriskujete! Vaše rozhodnutí „chtít něco víc“ je v pořádku, když půjdete beze strachu.

Lev –  Je potřeba vyrovnat misky vah, materialismus, versus laskavé činy, ochota dávat a přijímat, úspěch versus vlastní selhání, pochopení versus nepřijetí. Toto jsou témata, která potřebujete zpracovat pochopením, čemu dáváte více energie.

Panna – Vaše vnitřní vnímání temnoty, temné stránky Vaší osobnosti, je potřeba ještě doladit. Pochopení a přijetí je pro Vás momentálně priorita číslo jedna. Pokud se postavíte čelem svým strachům, naleznete tím obrovskou sílu a svou vyrovnanost a stabilitu. Najděte zkrátka sami sebe a přijměte se takoví, jací jste.

Váhy – Naučit se chápat a vnímat je momentálně pro Vás možností ke změně. Naslouchejte své intuici, zpracujte svou nadřazenost a pochopte, proč jste prošli situací, která Vás vykolejila. Váhy, které nenašly harmonii, mají před sebou ještě dlouhou cestu. Pamatujete, že stačí jen rozhodnout, přijmout jinou cestu a pomoc od lidí, které máte okolo sebe.

Štír – Ukončili jste kapitolu karmického čištění. Pokud jste zpracovali svou temnou stránku, došlo k osvobození . Teď Vás čeká velký úspěch. pokud jste se zbavili vlastností štíra a nastavili nové vzorce, udělali jste obrovský kus práce. Svoboda, láska, pochopení, co vše je v životě krásné, Vám pomůže žít přesně tak, jak toužíte. Otevírá se nová zářivá cesta Vašeho života.

Vánoce se blíží :-),

krásné dárky se zárukou energie najdete jedině na e-shopu www.tinaenergy.cz

Všechny produkty na našem e-shopu podpurují transformaci.

Zakoupíte u nás spodní prádlo, přírodní kosmetiku a parfémy, dárkové balíčkybiopotravinypřírodní šťávy a sirupykoření, sůl, irský mech …

Nově ručně šité boty: Barefoot a celozrnné těstoviny .

Akce poštovné zdarma na vybrané produkty

 

Autor: Tina Energy Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace
Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.