Horoskopy na srpen

Spread the love

Lev –  Čas zhojí všechny rány. Máte už se přestat trápit minulostí. Nikam to nevede. Čeká Vás ukončení všech situací, poku je přestanete řešit hlavou. Je potřeba se podívat více do sebe a zaposlouchat se do svých pocitů.

Panna – Postav se čelem všem strachům. Buďte pevmí a jděte si za tím, čemu věříte. Důvěřujte vesmíru, že Vás vede správnou cestou. Najdete díky tomuto rozhodnutí svou osobní sílu a budete konečně mít respekt.

Váhy – Neposloucháte praktické moudré rady zvenčí. Máte pečovat o sebe a o ty které milujete! Je čas se rozhodnout, co vlastně chcete. Udělejte si v tom jasno, protože tato situace Vás příliš vyčerpává. 

Štír – Situace se mění a Vy jste konečně volní. Otevírají se před Vámi nové příležitosti a nové dveře ke svobodě. Pečujte o své vztahy, neboť jste velmi šťastní :-). Máte okolo sebe spoustu spřízněných duší a víte, co máte dělat.

Střelec – Tento měsíc se rozhodujte srdce. Čeká Vás láska, nebo intenzivní prožitek v milostném vztahu. Přestaňte příliš pracovat. Nyní se máte věnovat spíše péči o sebe a své partnerství. Pokud jste singl, přijde nový partner.

Kozoroh – Trápíte se zbytečně. Zaměřte své myšlenky na postupné kroky ke štěstí. A pak dosáhnete pomalu svého cíle. Nechtějte mít všechno hned. Buďte trpělivý a naslouhejte Vašemu srdci. Nelitujte a neobviňujte ani sebe ani druhé.

Vodnář – Trpělivost :-). Těžko na cvičišti – lehko na bojišti. Přesně víte, co máte dělat. Přijímat, odevzdávat a nechávat se unášet proudem. Vše k Vám přijde samo. Život je nádherný. Čeká Vás prosperita díky síle pozitivného myšlení. 

Ryby –  Máte před sebou tento měsíc příležitost zdokonalit své plány. Nechte se vést intuicí. Postavte se čelem svým strachům. Máte v sobě obrovskou sílu, tak ji využijte. Žádné litování a směle do toho :-).

Beran – Je čas prásknout do koní. „Šup a dělej ze sebou něco“- říká vesmír. Pokud na sobě zapracuješ, čeká tě splněný sen. Věř si. Přijde konec tíživé situace pokud si přiznáš skutečné pocity a rozebereš si svou minulost bez těch růžových brýlí. 

Býk – Bojuješ za spravedlnost. Čeká tě úspěch. Nevzdávej to. Nepřestávej se soustředit. Máš zkušenosti, není se čeho bát. Projev upřímný zájem o ostatní. Je důležíté tento měsíc nalézt rovnováhu. Udělej si z práce zábavu 🙂

Blíženci – Můžete být na sebe pyšní, opravdu. Ještě najděte pocit radosti. Začínáte se zvedat ze země. Váš čas v duchovním vývoji nastal. Meditujte a v situaci ve které Vám není dobře se rozhlížejte po dalších možnostech.

Rak – Máte před sebou příjemný měsíc. Vaše plány dopadnou podle očekávání. Čeká Vás cesta. Chytře plánujte a nenechte se nikým odradit. Začněte se ještě více vzdělávat v oblasti, která Vás baví. Dejte tam více energie. Vyplatí se to!

Srpen 2018

Transformační meditace s Tinou Energy!
Sobota 11.8.2018 v 17:45 hodin.
 • Krásná Hora u Havlíčkova Brodu – Svitálka 
 • Svitálka 153
 • cena 500,-
 • Tvar rezervační sms:   Svitalka + Vaše jméno a příjmení  
 • Odeslat na tel:   736 217 130 


WORKSHOP – JAK PROJÍTTRANSFORMACÍ!
Sobota 25.8.2018 v 15:00 hodin.
 • Tina Energy – Praha
 • Adresa: Na Padesátníku IV 645/15, Praha 6, 161 00
 • 25 volných míst 
 • cena 700,-
 • Tvar rezervační sms:   25.8. + Vaše jméno a příjmeno
 •   Odeslat na tel:   736 217 130, Koupit vstupenku