Horoskopy na týden od 10.9.2018 do 16.9.2018

Spread the love

PANNA- Nejdůležitější v životě je láska k rodině. Vaše dcera potřebuje cítit Vaši lásku. Milujte své děti a věnujte jim pozornost, neboť jsou Vaší součástí.

VÁHY- Opusťte, co Vás tíží a vyřešte situaci, ve které se nacházíte. Je potřeba pochopením uzdravit Vaše emoce, neboť jste nechali zajít situaci příliš daleko.

ŠTÍR- Vaše přání je splněno. To, oč jste žádali, se brzy stane skutečností. Váše děti jsou ochraňovány, zatímco prozkoumají svět. Láska beze strachu, je láska bez podmínek.

STŘELEC- Dejte si pauzu a učte se odpočívat. Odpověď, kterou hledáte, najdete až Vaše duše procítí chvilku klidu. Dovolte si o sebe pečovat i odpočinek je láska k sobě samému.

KOZOROH- „Dokonalé načasování“, nehoňte se za vidinou peněz a zpomalte. Vše přijde až přijde správný čas. Teprve nyní jste zakončili určitou fázi svého života, tak trošku trpělivosti :-).

VODNÁŘ- Rozlučte se starým a přivítejte nové. Zakončili jste jednu část Vašeho života a začínáte novou, ještě lepší. Teď je ten správný čas pohnout se kupředu.

RYBY- Květiny Vám pomohou rozptýlit pozornost a extrakty z nich mají navíc léčivou sílu. Cokoliv nyní řešíte, stačí se porozhlédnout po přírodních esencích 🙂 Bylinky jsou všelék.

BERAN- I vy jste zakončili jednu etapu svého života a čeká Vás jízda. Připoutejte se, protože to bude sešup 🙂 Velké změny v životě, které Vám přinesou neskonalé štěstí.

BÝK- Odejděte ze sporu, či situace, kterou prožíváte. Radujte se z nových možností, které se díky Vašemu rozhodnutí otevírají. I když nevidíte za oponu, beze strachu nechte věcem volný průběh.

BLÍŽENCI- Odpoutejte se od nezdravých myšlenek. Život je krásný a pokud se začnete radovat z maličkostí, najdete smysl života. Láska k rodině je přece úžasná, proč ji tak málo projevujete.

RAK- Je čas se pohnout kupředu. Vše je dokonale načasováno a vy mějte trpělivost. To, na co teď myslíte, nastane. Buďte tedy trpěliví, neboť nejprve se musí projevit něco, o čem dosud nevíte.

LEV- Zvládnete to, pokud si přiznáte své skutečné pocity a emoce. Použijte své schopnosti a intuici k vyřešení situace. Buďte k sobě upřímní. Jen Vy víte, po čem skutečně toužíte.

 

Reklama: Meditace na transformaci v partnerství

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

 

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete!

Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.