Hranice lidského vědomí. Proč odmítáme dojít k pochopení?

Spread the love

 

Prošli jsme branou do nového světa a ocitli jsme se tak na místě, kde před námi ještě nikdo nikdy nebyl. Naše duše se ocitly v úplně novém prostoru a je jim tam fajn. Co na to naše mysli? Ty se, jak to mají ve zvyku, stále úporně brání.

Proto je taky tak těžké předat informace z pater nejvyšších těm, kteří právě stoupají po schodišti. Znám tu nedůvěru a nepochopení velmi dobře z vlastní zkušenosti. „Připouštím hodně, ale TOHLE JE NA MĚ UŽ MOC!!!“ Čílí se ten, kdo sotva vstřebal porci neuvěřitelných informací, které na něj čekaly v mezaninu, poctivě si je zaškatulkoval do své mysli, poslepoval je s tím, co tam měl uloženo od rodičů a ze školy a teď prásk! Každý den se po něm chce, aby posouval uvnitř sebe hranice pro něj připustitelných informací a stoupal stále výš.

Není to snadné, jenže právě tato schopnost nám otevírá dveře do vyšších pater. Různé plomby a závory, které jsme si nechali vložit do mysli, omezují naši svobodu a brání nám tak rychle pochopit naši cestu. A smyslem transformace je POCHOPENÍ, nikoliv utrpení, nikoliv potrestání. Tak jednoduché to vlastně ve své podstatě je. A my namísto toho, abychom se snažili o pochopení, remcáme, polemizujeme, poměřujeme, posuzujeme, hodnotíme, soudíme, odmítáme, nepřijímáme…a nechápeme!

 

Jinými slovy, přestože jsou dveře klece otevřené, stále setrváváme dobrovolně uvnitř.

Zkusme tedy pochopit a přijmout, že transformace je o pochopení a přijetí. 🙂

Otevři svou mysl!

Otevři sám sobě dvířka od staré klece a vyleť do nového světa! Všechna omezení už padla!

 

Autor: Michael K.

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.