Lenka- Hudba jako pomocník přítomného okamžiku

Spread the love

1. NÁDHERNÁ PÍSEŇ: FALLING SLOWLY MP3 BY- Lenča Hofschneiderová

 

  2. NÁDHERNÁ PÍSEŇ: Lenča Hofschneiderová

 

Hudba je pro mne něco, co zcela naplňuje mou duši a o čem více bych mohla psát než o tom, co je pro mne celoživotní vášní a co mohu předávat celou svou duší i svým srdcem 🙂

Už jako malá holčička jsem chodila do hodin zpěvu a od svých čtrnácti let jsem se postupně naučila hrát na klávesy, klavír, kytaru a flétnyJ. K tomu si sem tam složím písničku nebo krásný text k hudbě. Ale proč to celé píši?

Protože hudba je něčím velmi krásným a z vlastní zkušenosti vím, že může být velmi dobrým pomocníkem při naší cestě k lásce a ke své duši. Když hraji, jsem zcela ponořená jen do přítomného okamžiku.  Není  ani minulost, ani budoucnost.  V tom okamžiku je pouze jen tady a teď.  Všechny problémy se najednou rozplynou v duhové energii a já pluji jen v proudu lásky. Je to výborný nástroj, jak se naučit být v přítomném okamžikuJ.

Pomocí hudby také můžeme zpracovávat veškeré své emoce, když nás zasáhne smutek, bolest, nepochopení. Kolikrát už jsem vyzpívala ze sebe bolest zlomeného srdce. Pro mne je to taková forma ladění  a čištěníJ.

A proto pokud jste toužili někdy naučit se hrát na hudební nástroj, nebo se naučit zpívat. Mohu jen říci jděte do tohoJ.  A je úplně jedno kolik je vám let, učím na klávesy děti i dospělé. Stojí za to si splnit své sny. Na co čekat?:). Hudba mne mnohokrát pomohla v těch nejtěžších životních situacích a je můj věrný a nádherný pomocník při cestě k mé duši.

A na závěr bych vám chtěla svým zpěvem a hrou na klávesy předat spoustu lásky, objetí a pohlazení. Věřím, že každému může hudba předat své poselství a nádherný zážitek pro duši. Zaposlouchejte se a nechejte se hudbou véstJ.

 

S pozdravem a láskou: Lenča Hofschneiderová

 

Autor: Lenka 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.