ILONA PÁLUŠOVÁ – FÉWA: INFORMÁCIE + KÓD 22.10.2018

Spread the love
Príjemný začiatok nového týždňa. Nakoľko je práce veľa a ako zvykneme povedať – neviem kam skôr skočiť :), dovolím si vložiť do statusu informácie Lemiany Santiago, ktoré som nie náhodou 🙂 zachytila na domove. Tieto informácie sa s info, ktoré som pripravená napísať do statusu zhodujú. Pridám k nim dešifrovaný kód ku ktorému pribudne /pribudnú/ ďaľšie, akonáhle budem mať čas ich preniesť na papier a tým fyzicky zviditeľniť….. Ilona

Picture

Lemiana Santiago:

​“MERKABA ANEB ŽIVOT V ŽENSKÉM A MUŽSKÉM PLYNUTÍ
Merkaba je plynutí již obou principů mužského a ženského v souladu, v přijetí a propojení jak uvnitř vás tak i ve vašem životě. Planetární Merkaba nyní hýbe právě i vnímáním a prožíváním každého z vás. Je to o tom, jak hodně jste sladěni právě s planetou jako časoprostorovým polem, chcete-li i živou bytostí, která vám poskytuje nyní domov a vy jí zprostředkováváte skrze vaše vědomí podporu pro její návrat do nového vesmírného řádu nebo-li sladění planety Ze-mě s velkým kosmickým cyklem. Vše co vzájemně souvisí…… nový kosmický cyklus, nový řád, nově seskupený planetární přechod do jiných frekvencí a zároveň vnímání a prožívání každé živé bytosti zde na planetě……. makrokosmos a mikrokosmos. Toto nové seskupení přináší i právě NOVÉ PARADIGMA nebo-li nová přesvědčení, nové hodnoty, nové role, nové vnímání, nový řád, který je nepozemský.

Nové paradigma může být popsáno jako přijetí Vesmírných zákonů ve vaší každodennosti a prožívání těchto zákonů na všech úrovních vaší existence.

Nejzákladnější zákony nového paradigma jsou Zákon lehkosti bytí, Zákon bezpodmínečnosti, Zákon vyvážení mužského a ženského principu, Zákon všeobjímající hojnosti, Zákon svobodného prostoru a svobodného bytí, Zákon lidského potenciálu.

Ve vašem životě se po dokončení propojení ženského a mužského hvězdostěnu do souladu začínají projevovat nebo-li prostupovat právě tyto zákony.“

Presne to sa deje ….. určite ste postrehli, že na predchádzajúcich kódoch sú Merkaby.

*****

Ideme čoraz viac do mimo – zemského. Mimo frekvenciu s ktorou sme boli dlho zvyknutí pracovať – na planetárnom povrchu tvoriť. V tomto zmysle nastal počas víkendových dní slovami nevysvetliteľný posun. Respektive len z fyzického pohľadu nastalo zrýchlenie takého druhu na ktoré taktiež v nami používanej slovnej zásobe výrazové prostriedky neexistujú. K čomu by som tento jav… stav…. dianie prirovnala, aby bolo lepšie chápané….. napríklad si predstavte, že máte neustále zapnuté rádio. Gombíkom na zosilnenie zvuku sa postupne pridávalo na jeho intenzite. Viac – menej nepostrehnuteľným spôsobom /okrem meniacej sa každej bunky tela – čo je pochopiteľne citeľné/. Počas predchádzajúceho dňa /respektive dvoch dní/ sa so zvukom začalo pracovať veľmi výrazne a to v súlade s frekvenciou Zeme. Čo pre lepšie pochopenie znamená, že prídete k rádiu so slovami – je treba, aby bola melódia omnoho viac počuteľná. A poriadne pridáte na grádoch. Jedná sa o celkom nový spôsob posunu týkajúci sa Merkaby Zeme /kozmický poriadok/….. Ilona

Zdroj: FB
​Otvor Oči
© 2015 – 2018  All Rights reserved
https://www.otvoroci.com/blog/category/fewa

Co se odehrálo během páteční meditace žen? Aktuální informace+ aktualizace.

Kráčíme po kamenité cestě transformace a netrpělivě vyhlížíme sluneční světlo ve hmotě. V rovinách, které drtivé většině lidí nejsou v současné době ještě viditelné, už sluneční světlo září a zaplavuje vše kolem nás zlatavým slunečním prachem. Do nižších úrovní vědomí prach postupně sedá jako padlý sníh. Lehce, ale nezadržitelně.

Tento proces ve své konečné fázi začal během páteční meditace žen 19.10.2018, kterou vysílala Tina Energy mezi 22.-23. hodinou večer sestoupil sluneční Bůh Ra, jako archetyp mužské božské energie, do hmoty a propojil se s energiemi probuzených žen. Tím došlo ke spojení mužské a ženské energie, řečeno diplomatickým jazykem, na nejvyšší úrovni. Bůh nyní začne konat ve hmotě. Sestupoval krůček po krůčku a teď je tady. Projeví se to tak, že se konečně probudí muži. Jejich pravá archetypální, rozhodná, důrazná, ale přesto laskavá a moudrá, energie, která bude konat!

Dnes po ránu, těsně před úplným probuzením, jsem jako symbol toho procesu, navnímal něco, na co jsem nevěřícně zíral svým třetím okem. Jakoby se vysoko nad našimi hlavami tyčilo obrovské mužství, tak říkajíc, v plné zbroji, z něhož sálala na všechny strany neuvěřitelně silná mužská energie!

Ano, Bůh sestoupil do hmoty a bude skrze tuto energii konečně jednat. Tedy přesněji, jednat budeme my, neboť on to za nás neudělá. Jen nám poskytne obrovskou sílu a podporu. Tak chlapi, uvědomme si svoji obrovskou sílu, ale tu neagresivní, důraznou a přesto laskavou a moudrou, a pojďme na to!

Aktualizace v 8.35- Těsně poté, co jsme zveřejnili tento článek, proběhla informačním polem planety nádherná, silná vlna mohutné mužské energie. Jako když zmáčknete tlačítko a spustíte START. Mužská transformace právě začala! Po tisíce let, již od dob Atlantidy, jsme tohoto bodu nemohli dosáhnout. Až nyní přišel čas!

 

Autor: Michael K.

Aktualizace 21.10.2018 v 7:57-
Právě dnes se spustila další transformační vlna na úrovni ženské energie. Do hry vstupuje muž! Po společné meditaci nás žen ze dne 19.10.2018, kdy se ženy propojily s mužskou energií (Boha slunce Ra) se spustila nádherná nová fáze života na Zemi. Propojení v lásce jak mužské, tak i ženské podstaty. Ode dneška, po ukotvení energií na planetě, začneme vstupovat do další fáze transformace. Téma jsou vztahy, propojení mužské a ženské energie a milování na úrovni duší, včetně téma sexualita. To vše bude nabírat na síle a intenzitě a přijdou změny v těchto oblastech,  které budou v realitě viditelné v nejnižší úrovni vědomí koncem roku. V nejvyšší úrovni vědomí se již děje! (pyramida vědomí)

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.