„Láska“ je slovo, které v nás samo o sobě  probouzí příjemný pocit.

Spread the love

„Láska“ je slovo, které v nás samo o sobě  probouzí příjemný pocit.

A není to jen slovo s krásnou vibrací, je to i způsob života v Novém Světě.

Vybrali jsme si cestu v lásce a nyní nás čeká krásná cesta plná zázraků.

Nikdo neví, jak se bude Nový Svět vyvíjet a jak přesně bude vypadat. Je dost těžké to odhadnout, neboť si jej tvoříme my sami, svými myšlenkami. Mohu Vám proto sdělit jen představu světa, po kterém toužím já. Toužím po světě, v němž si budou lidé navzájem pomáhat. Toužím žít v souladu s láskou a její energií ve hmotě. Toužím prožívat každý okamžik naplno. Prociťovat překrásnou energii „Zelenomodré planety“, přírody, zvířat, bez zabíjení, bez chemických látek, bez čehokoliv, co by ničilo náš překrásný domov.

 

Toužím vidět své děti, nynější i budoucí, vyrůstat v lásce a pochopení. Toužím jim dát ze sebe to nejlepší a vést je ke stejným zásadám, jako jsou ty mé. Naučit je milovat, respektovat sebe, respektovat ostatní i matku Zemi, žít v lásce a v souladu s novými energiemi. Nechat je poznávat, vyvíjet se a s láskou je provádět na jejich cestě. Toužím po světě, kde by si lidé pomáhali a měli vše, co potřebují, bez toho, aniž by museli mít majetky, peníze a potřebu žít uspěchaný život. Můj sen je mít vlastní permakulturní hospodářství, neboť jsme částečně vegani a z části jíme Raw stravu.  Toužíme pěstovat ovoce a zeleninu.

 

 

Toužíme mít koně a žít uprostřed panenské přírody, kde vybudujeme s mým dvojplamenem ráj na Zemi. Zda se nám to splní, či ne, je v rukou „Božích“. Zatím jsem díky transformaci, kterou jsem prošla, nejšťastnější právě teď. Mám překrásné syny a dceru, které miluji z celého srdce, stejně jako mého partnera. Žijeme krásný a naplňující život a pomáháme lidem, aby jednoho dne našli to, co my prožíváme každou vteřinu našeho života.

Jsem přesvědčená o tom, že každý může být šťastný. Stačí jen málo. Otevřít své srdce!

S láskou Vaše Tínka a Radek

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.