Jak najít posledního partnera v životě, aneb transformace ve vztazích

Spread the love

Říjen byl měsícem transformace. Byl to měsíc obrovských zvratů a životních změn. Bylo to období, kdy se spojují partneři duše (dvojplameni). Ale pozor! Mohl přijít někdo úplně nový, mohlo dojít i ke zjištění, že náš partner duše je už dávno vedle nás, neboť pro každého z nás má vesmír připravenu jinou cestu a my se máme v červnu zaměřit na to, abychom cestu své duše odhalili a vydali se po ní.

Ne že by v červnu transformace neprobíhala. Právě naopak se dějí věci, že člověk až žasne. Více si přečtěte v novém článku, který bude dnes večer na našem webu SKYENERGY TV.

Základem transformace duše je uzavření minulosti. Tedy uzavření všeho, co nás tíží, ať už to jsou třeba pocity a emoce z dětství nebo z bývalých vztahů. Je prostě třeba propustit všechny negativní myšlenky, pocity a emoce ze všech situací, kterými jsme prošli.

Poučme se z chyb, které jsme dělali ve všech minulých vztazích. Pochopme vlastní duši. Pochopme vše, co nám bylo ukázáno, respektive vyzrcadleno všemi bývalými partnery. On totiž vesmír funguje na principech zrcadlení. Máme-li něco v sobě, co tam nepatří, co není naše, universum nám to ukáže.

Už jsem o tomto tématu psala dříve. V článku o pocitech a emocích z dětství je vysvětleno,  jak rozebrat všechny pocity a emoce, které máme v duši.

Ať už v prenatálním stádiu našeho vývoje či ve fyzické realitě (dále jen v dětství) jsme do sebe přijímali pocity a emoce, které jsme okolo sebe vnímali. Ty se nám každou minutu v životě zrcadlí. Ve všech rozchodech, hádkách a situacích, které nám nejsou příjemné…… Je však potřeba rozlišit pocity a emoce rodičů a pocity a emoce nás samých. 

Poučme se z chyb a na základě toho změňme způsob myšlení a chování . I tady je potřeba rozlišit, kde se berou omezující programy myšlení. Jsou moje? Jsou to programy mé matky, či mého otce? Proč si neustále ubližuji a nemohu říct partnerovi : „A dost!“ Proč se neustále týrám tím, že si nedokáži trvat na svém? Proč nedokáži vyřknout slova: „Potřebuji tě! Potřebuji tvou pozornost a lásku! Proč mi ji nedáváš?! Proč mě neposloucháš?! Proč si to nechám líbit?!“

Učme se žít v přítomnosti :-). Jedině když se naučíme žít „tady a teď v přítomném okamžiku“, pochopíme krásu života. Není potřeba neustále zaměřovat svoji mysl na budoucnost, ale naučit se žít právě pro tuto chvíli. Pro každou vteřinu strávenou s naším partnerem. Pro ten nádherný okamžik společného souznění duší. Právě a jenom tady a teď. 

Láska a vztahy obecně jsou ta největší škola života. Pokud se oba partneři snaží brát svůj vztah jako učení se společnému soužití, pak bude jejich vztah úplně jiný než ty minulé. Pokud se ani jeden z nich nebude cítit jako oběť, pokud oba budou hledat kouzlo života bez pocitů a emocí z minulosti, které se jim nebudou motat do společného života, bude vztah dvojplamenů tím nejkrásnějším a posledním vztahem v životě. 

 

REKLAMA: KONZULTACE S TINOU ENERGY

Inzerce na našem webu – výhody u nás!

  1. Vaše prezentace se zobrazí na skyenergytv.cz a skyenergytv.com.
  2. Dále se Váš banner zobrazí na webu skolatransformace.cz.
  3. Automaticky Vám odečteme prázdninovou slevu – 50%.
  4. Všechny ceny jsou uvedeny před odečtením akce.
  5. Zajistíme kompletní výrobu propagačních materiálů.
  6. A to vše bez dalších poplatků.

 

Kdo u nás inzeruje?

  • Provozujete obchod nebo služby?
  • Vyrábíte, či tvoříte?
  • Pokud tak činíte s láskou, srdcem a pro lidi, rádi Váš obchod, či službu doporučíme na našem webu.

 

Jak inzerovat na www.skyenergytv.cz?

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.