Jak poznat svůj dvojplamen 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Spread the love

 

Odhoďte všechny strachy, protože až se poznáte na úrovni duší, pochopíte, že jste jedno. Ucítíte obrovskou lásku, důvěru, bezpečí, propojení, úctu, pokoru a vděčnost. Láska v nejvyšším vědomí bude vibrovat Vámi oběma.

Najednou zjistíš, že ta energie, která tebou proudí, je tak známá jako domov sám. Najednou ti dojde, že jsi opravdu doma. On je součástí tebe a ty jeho. On je vším, co ti v životě chybělo. Duše vás obou plují v dimenzi dvojplamenů. V lásce a čistotě.

V této dimenzi se propojíte nejprve na úrovni srdeční čakry a poté se propojí pomalu jedna čakra za druhou v dokonalý celek. Energie spojení bude stoupat celým vaším energetickým systémem – ve chvíli kdy se obejmete. Při hlazení se tato láskyplná energie rozlévá vašimi meridiány a proudí celým tělem. Najednou naplňuje láska a světlo každou buňku tvého i jeho těla. Vibrujete a stoupáte stále výš. Pro tyto páry byla stvořena nová dimenze, já ji nazývám dimenze dvojplamenů. 

 

Jen sděluji svou vlastní zkušenost a Vy věřte … neboť víra a láska dokáže pohnout i zeměkoulí 🙂

 

Aby vám přišel do života dvojplamen, je potřeba se zbavit bloků z minulosti a vyladit se na energii lásky v nejvyšším vědomí, která nyní proudí energetickým polem naší planety. Natočila jsem vyladění se na tyto energie, kde se čistí váš energetický systém a stoupáte do vysokých vibrací.

S láskou pro vás Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

REKLAMA:

„Zahájen provoz zbrusu nového e-shopu“

V našem e-shopu najdete na jednom místě široký sortiment produktů vhodných pro Vaši transformaci.  

Pod značkou Tina Energy Vám za rozumné ceny a se zárukou energie nabízíme vše, co vyhovuje požadavkům nové doby a podporuje Vaše vysoké vibrace.

S láskou se snažím Vám ukázat správnou cestu. Vím, že není jednoduché vyznat se na trhu, a proto mi přišel v napojení nový projekt, abych Vám Vaši cestu transformace usnadnila. Každý potřebuje věci denní spotřeby a já přináším pouze ty, které energeticky podporují Váš vzestup a jsou v souladu s energiemi Nové Země. Byla jsem vedena krok po kroku, abych vytvořila stránky nejen s aktuálními informacemi o transformaci, ale s kompletním sortimentem hmotných produktů. Je totiž důležité, aby všichni, kdo se rozhodli pro novou cestu, dostali vše, co pro ni potřebují, na jednom místě. Je to velmi důležité i proto, že ve veřejném informačním prostoru koluje řada protichůdných a zavádějících informací, které odvádějí pozornost od Boha/Zdroje a od přímé cesty k němu. Každý z Vás, pokud otevře své srdce a s láskou navnímá tyto energie, se na základě svých pocitů sám rozhodne, kudy se vydat. E-shop …