Jízda časem

Spread the love

Tento článek vznikl na zadním sedadle mého automobilu cestou z Prahy do přírody.

Časová osa se zrychluje. Pro třetí a vyšší úroveň vědomí se čas vytrácí a my za hodinu stihneme to, co jiný za den. Je to zvláštní pocit. Za jeden den zařídit třicet věcí, napsat každý den několik článků, poselství, natočit video, uvařit, uklidit, vyřídit objednávky v e-shopu, postarat se o malého, objednat zboží u dodavatele, udělat účetnictví a zaúčtovat všechny platby. Namalovat několik obrazů, vyčistit mou lásku po příchodu ze zaměstnání, udělat si čas na sebe a své čištění, autoterapii a meditaci.  Po přidání nového zboží na e-shop, tvořím před spaním ještě všechny své webové stránky, vytvářím design všech webů, které provozuji a vytvářím si kompletně nový e-shop pod svou vlastní značkou. V noci pak ještě vytvořit nový projekt a kolem druhé ráno ulehnout. Mezitím prožít překrásnou hodinku společného souznění s dvojplamenem a pak přichází druhá fáze čištění se ve snu, kdy tělo odpočívá, ale všechny systémy pracují na plné obrátky.

A šup! V 5.45 opět do práce. Mamko, vstávej! Transformace nepočká!

Ještě se přese mě ukotví pár portálů a proteče pár vln transformační energie celé planety. A tak to vypadá obyčejně neobyčejný den napojené ženy.

Autor: Tina Energy

Vánoce se blíží :-),

krásné dárky se zárukou energie najdete jedině na e-shopu www.tinaenergy.cz

Všechny produkty na našem e-shopu podpurují transformaci.

Zakoupíte u nás spodní prádlopřírodní kosmetiku a parfémydárkové balíčkybiopotravinypřírodní šťávy a sirupykoření, sůl, irský mech …

Nově ručně šité boty: Barefoot a celozrnné těstoviny .

Akce poštovné zdarma na vybrané produkty

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.