Každý, kdo bojuje, bojuje sám proti sobě, aneb konečně se zbavme alibismu

Spread the love

 

Boj „dobra“ se „zlem“ máme pod kůží. Tisíce let je nám podsouváno, že za pravdu, dobro, světlo či mír se musí bojovat. Málokomu ale dojde, že právě toto přesvědčení je jedním z nejrafinovanějších mýtů na planetě, které udržuje zavedený Systém při životě. Kdo bojuje, ať už na kterékoliv straně, vždy prohrává. Všechny negativní emoce, které se uvolňují v souvislosti s bojem, ať už by byl sebespravedlivější, jsou vždy potravou pro netvora, který spokojeně mlsá, ať už z vítěze či z poraženého, ať z borce v bílém dresu nebo černém.

Připomíná to trošku pejska, který se donekonečna otáčí za svou oháňkou. Vždyť tím, koho se snažíme tisíce let porazit, jsou jen naše stíny! Naše omezení, bloky, strachy, bolesti, či ega. Vždyť to my jsme upadli do temnoty! My jsme stvořili vše, co nás obklopuje. Bez nás by temnota nikdy nemohla přežít! Vždyť Bůh musel sestoupit tak hluboko, jak hluboko jsme sešli na své cestě my, neboť respektuje naši svobodnou vůli.

Odmítání odpovědnosti za vše, co se nám děje, je vším jiným, jen ne pochopením. A pokud nepochopíme a nepřijmeme odpovědnost, nemůžeme projít transformací, ať už se nám to líbí nebo ne.

Až se zase budeme brodit opakovanými stesky okolí na poměry, nepřízeň počasí, partnerů, šéfa, až budeme zatahování do půtek a sporů politických, sportovních, mediálních či jakýchkoliv jiných, vzpomeňme si, že již žádná jiná energie než energie lásky v nejvyšším vědomí nerezonuje s přicházejícími energiemi, jinými slovy, není podporována. Boj za cokoliv, princip oběti, odmítání odpovědnosti za vše, co se nám dělo a děje, to jsou myšlenkové vzorce, které patří hluboko do minulosti.

A co s tím? Je to zcela jednoduché. Přestaňme věnovat pozornost těm, kteří odpovědnost za své jednání odmítají, kteří bojují či vyzývají k boji. Opusťme roli obětí! Nečekejme, že nás někdo osvobodí, vždyť my sami jsme svými vězniteli.

Nenechme se již odvádět od láskyplných energií, které se doslova valí informačním polem planety a v krátké době ještě mnohonásobně vzrostou. Soustřeďme se pouze na přítomný okamžik a prožívejme ho v lásce! Právě tohle bude naše vítězství.

Autor: Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

 TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE