Každý sám sobě spasitelem

Spread the love

Psala nám jedna paní. „Proč má pocit, že si hrajeme na spasitele?“

Ano, pro některé, kteří nevnímají, co je pravým obsahem našich sdělení, se to tak opravdu může jevit.

Říkat, že jsme prošli určitým druhem zkušeností jako první a že je máme předávat ostatním, je pro někoho opravdu troufalé.

A tvrdit, že „skrze nás prochází planetární energie? Sebestředná pitomost!“ Slyším v uchu doplňující komentář.

Co na to odpovědět?

Nikomu nechci brát jeho názor a připouštím, že se to tak někomu může i jevit. Leč, je potřeba k tomu uvést pár poznámek.

Na tom, že skrze nás prochází planetární energie není nic zvláštního. Ony totiž procházejí skrze každého. Pouze v jiné míře (podle stupínku pyramidy, na který každý z nás v tuto chvíli vystoupal) a každý z nás je také jinou měrou vnímá.

Je potřeba si také připomenout, co pravidelně a opakovaně tvrdíme a zveřejňujeme. Ať se těmito články a nahrávkami probírám jak chci, vychází mi z nich naše opakovaně tvrzené přesvědčení, že „spasitelem může být každý jen sám sobě“. Jinými slovy tvrdíme, že každý je svého štěstí strůjcem a nikdo za nikoho nemůže tahat horké kaštany z ohně. To už píšeme a říkáme několik dlouhých měsíců a výrazem toho je odmítání jakýchkoliv druhů terapií „zvenku“, tedy zasahování do cizích energií. Tvrdíme, že nikdo nemůže projít transformací, aniž by se sám rozhodl pro změnu, pochopil a přijal odpovědnost za vše, co se mu děje. Transformace je totiž pochopením vlastní cesty a jakákoliv spása zvenčí je zcela k ničemu!

Inu, takto se nám to prostě jeví a dělíme se o svoje zkušenosti. Jsou to informace o tom, jak to vnímáme my. Ber nebo nech být. Smyslem našeho snažení je pomoci těm, kteří se chtějí vydat na cestu nebo po ní už jdou. Pokud se sami dobrovolně rozhodnou pro svoji vlastní transformaci, jsou srdečně vítáni a budou na sebe přebírat postupně i na planetární úrovni to, co jsme si všichni společně za minulá tisíciletí nadrobili. Nazval bych to pozváním ke společnému úklidu. Jelikož se snažíme úklidové práce rozdělit a nikoliv je převzít celá na svá bedra, nezdá se mi, že by se jednalo o onen mesiášský syndrom. Alespoň ne v současném klasickém pojetí. Ale, kdo ví? Třeba moderní psychiatrie zareaguje a stanoví modifikovanou, zmutovanou verzi tohoto syndromu 🙂

Současně jsme už několikrát připomněli, že v orchestru má každý své místo, které je stejně důležité jako kterékoliv jiné. Bez ohledu na to, jestli přijdeme k pomyslnému provazu jako první nebo jako poslední.

Vzpomínám si, jak jsem před několika lety jednomu jasnovidnému známému (chcete-li známému jasnovidci :-)), jemuž se příliš nechtělo sestoupit ze svých vyskovibračních výšin mezi neprobuzené, tvrdil, že je na této planetě nesmírně důležitý úplně každý . Že proces transformace nakonec rozhodne někdo, od koho byste to vůbec nečekali. Líčil jsem tohoto pana Rozhodujícího jako muže v teplácích a tílku, který po letech „zírání na bednu“ konečně vypne TV zprávy, dopije lahváče, konečně mu dojde, že léta poslouchá samé nesmysly a překročí o jediný krok onu pomyslnou dělící čáru. A teprve pak se vědomí celého lidstva převáží na stranu transformace.

Jsem opravdu z hloubi duše přesvědčen, že důležití jsme úplně všichni a smyslem našeho snažení je dosažení jednoty. Vzpomeňte na úžasné splynutí do jednoty při pátečním (28.12.) společném vyladění našich energií. Myslím, že mezi těmito zcela propojenými bytostmi nebyla jedna jediná duše, která by onu úžasnou jednotu nevnímala.

Je tedy zřejmé, že v těchto energiích opravdu nejde o spasení kohokoliv, dokonce ani planety ne, neboť ta projde transformací sama za sebe. Ať už s námi nebo bez nás. Ať už „po zlém“ nebo „po dobrém“. Stejně jako každý z nás.

A spasit můžeme opravdu jen každý sám sebe.

Autor: Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE