Ke štěstí vede jen jedna cesta … „Zlaté kolo hojnosti!“

Spread the love

 

Láska a harmonie , harmonie a láska. jedna bez druhé nemůže existovat. Fungují a podporují se navzájem, ale jedna bez druhé býti nemohou.

Stejně tak je to s naší cestou za štěstím (světlem, chcete-li). Cesty jsou také dvě. Fyzická a duchovní!

Myslíte, že může existovat jedna bez druhé?

Samozřejmě, že ne.

Jdou vedle sebe, společně Vás vedou a obě musí být propojené a vyvážené, jinak byste nešli po rovné cestě, ale přes kopečky, samými zatáčkami a hlavně velkýýýýým obloukem 🙂

Vím, že se mnohým z Vás zdá nemožné, být současně obou světech najednou. Jakmile si uvědomíte přítomný okamžik, obě cesty se propletou v jedinou. Je potřeba se naučit dávat a přijímat v tomto okamžiku. Není možné nedávat do oběhu energii, kterou od jiných přijímáte a nevracet ji zpět. Představte si zlaté kolo (kolo hojnosti), které se točí, když někdo přidá energii. Tato energie vydrží po určitou dobu působit a ve chvíli, kdy další nevloží svou energii, kolo se zastaví anebo se točí jen pomalu (pokud ten první stále svou energií kolo pohání). Umíte si předtavit, že jste ten, kdo kolu stále dává svou lásku, energii, informace a stále více se snaží kolo hojnosti pohánět palivem svého času a vědění. Je to pro něho nelehký úkol, čeká, že mu ostatní pomohou, ale to se neděje. Ti druzí se mohou rozhodnout prvnímu pomoci s jeho údělem, ale neudělají to, neboť si myslí, že se energie vytratí a kolo se zastaví. Neumí si představit, že by jej podpořili, protože jsou egoističtí a nechápu sílu, která kolem hýbe.

Hojnost a její proud závisí na naší schopnosti vkládat naši energie v jakékoliv formě do společného kola dávání a přijímání. Od 3. úrovně vědomí je tato síla již známá, ale je neustále opomíjena a zatracována naším postojem nejen k penězům, ale i k energii vynaložené do společnosti. Když žádnou energii nevydáte, nemůže se na druhém konci vynořit energie, která bude jen a jen pro Vás, neboť jste nic do kola „Hojnosti“ nevložili. Pamatujete si „Tutovku“:-) Já ano. I když jsem byla ještě dítě, pamatuji si to blýskavé kolo. Výhra padla jen tomu, kdo kolem pořádně zatočil! A takto je to i v životě.

NEZATOČÍŠ – NEDOSTANEŠ

7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7

JÁ TOČÍM KOLEM „HOJNOSTI“ JIŽ VÍCE NEŽ ROK, STÁLE DÁVÁM SVOU ENERGII VE FORMĚ SVÉHO ČASU, LÁSKY, INFORMACÍ, SVÝCH FINANCÍ, POKORY A TOUHY POMÁHAT LIDEM,

NEJEN DO SKYENERGY TV, ALE I DO POMOCI VÁM VŠEM …

A KDY JSI NAPOSLEDY KOLEM OTOČIL TY ???

Autor: Tina Energy

Roční členský příspěvek pro rok 2019

 

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.