„Láska k sobě samému, láska života“.

Spread the love

„Láska k sobě samému, láska života“. Miluj sebe sama. Miluj láskou bez podmínek. Miluju a uč se žít, ty jež krásná jsi a srdce tvé je zavřené.

 

Majitelka Školy TransformaceSKYENERGY TV  

Pro ty, kdo ještě neznáte jedinečnou a výjimečnou osobnost a majitelku Školy Transformace Tinu Energy (nar. 1980 – vlastním jménem Martina Jelínková), je určeno následujících pár slov. Založila úspěšnou internetovou televizi SKYENERGY TV, natočila řadu video seminářů a napsala stovky článků. V současné době točí velmi sledovaná a oblíbená každodenní videoposelství a píše nejaktuálnější zprávy  o probíhajících změnách. Neustále na sobě pracuje a svoji práci téměř každodenně přizpůsobuje novým energiím, které na planetu přicházejí.

Je první kartářkou, která přestala vykládat budoucnost, aby lidem ponechala plnou možnost svobodné volby a jako první špičková terapeutka uposlechla požadavku doby a ukončila terapeutickou činnost v podobě, na jakou jsme byli v minulých dobách zvyklí. Namísto toho vydala na DVD svou zcela originální terapii na pročištění hlubokých bloků energetického systému a sérii krásných meditací, naplněných úžasnou energií Zdroje.

Překročení prahu nové Země přineslo další požadavky na změnu ve způsobu práce a jak je u ní zvykem, Tina na ně okamžitě reagovala. Přináší proto úplně nové energie, které na této planetu přicházejí, prostřednictvím svých energetických obrazů. Své mimořádné schopnosti nyní využívá tak, že dokáže navnímat z energetického pole nejen to, jaká energie proudí energetickým polem, ale i to, jakou energii a jakou vibraci kdo potřebuje pro svou harmonizaci. Spustila proto projekt “ Život v barvách“, který je naprosto jedinečnou novou metodou pro harmonizaci našich energetických systémů pro vysokoviberační energie, které v této době zaplavují naši planetu.

 

Zdroj: http://www.skyenergytv.cz/