Léčení ženské energie je na pořadu dne ….

Spread the love

Milé dámy,

žena je transformátor, nebo-li průchozí kanál transformace. Každá (otevřená) kněžka má za úkol předávat léčivou energii světla a lásky všem okolo sebe. Přichází doba skutečné transformace a my se nyní potřebujeme na zbývající 4 dny podívat do sebe samých, najít cestu ven ze starých vzorců a zpracovat všechny staré energie. Nyní je více než nutné spustit další fázi samoléčení, nebo-li uzdravení sebe sama z ne-vědomí, abychom postoupili do vědomí. Již není čas! Skutečně je nyní kladen veliký důraz na zpracování všeho, co už ve vašem životě býti dávno nemá.

Nabízím Vám pomocnou ruku. Dnešní transformační kurz od 21:00 bude o ženách a o zpracování si témat na úrovni vztahů. Připojte se a transformujte své ne-vědomí do vědomí. S láskou Tínka

3.1.2019 TRANSFORMAČNÍ KURZ 4. DÍL OD 21:00 hod. VYLADĚNÍ ENERGETICKÉHO SYSTÉMU NA AKTUÁLNÍ ENERGIE. 
DNES VELMI SILNĚ PROUDÍ ŽENSKÁ ENERGIE. CÍTÍM NESPOKOJENOST, NEPOCHOPENÍ A ZMATEK. VEČER VYLADÍME ŽENSKOU I MUŽSKOU ENERGII OPĚT DO HARMONIE. 

Autor: Tina Energy a Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

 TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE