Lidem prší, ale planeta umírá

Spread the love

Zkusme se zamyslet, co jsme způsobili tím, že jsme přesvědčili ve společné meditaci planetu, aby „nám dala vláhu“. Připouštím, že je mnoho možností interpretace výsledku meditace „za déšť“, od níž se ráz počasí prudce změnilo ze slunečného, teplého a suchého, na vlhké, studené a deštivé, ale já si vyberu jednu, kterou osobně považuji za hodnou pozornosti.

Zdánlivě veliký úspěch, neboť se nám to povedlo! Poručili jsme větru a dešti a můžeme být pyšní , neboť jsme meditovali za „správnou věc“.

Správnou? Ale pro koho? Pro nás lidské bytosti asi ano, ale co planeta? Přemýšlel někdo o tom, jestli nás planeta svým chováním náhodou nechtěla upozornit na to, že usychá proto, že se k ní chováme hanebně? Že nouze (třebas krátká, jen do našeho pochopení) o vodu nás donutí přemýšlet o tom, co máme změnit na svém chování k ní? Co jiného by nás už totiž mělo více varovat?

A my ve své pýše jsme své pochopení oddálili. Stejně jako když léčitel odepře klientovi možnost pochopení, oddálí, či znemožní jeho skutečné vyléčení, zabrání tomu, aby pochopil špatný vzorec chování, který ho vede k nemoci….

A tak jsme se zachovali k planetě. Zasáhli jsem do přirozeného běhu věcí a umlčeli jsme ji. Ve své pýše a nadřazenosti, sobectví a sebestřednosti. Copak jsme tu jen my? Copak tu není i ona? Proč jsme jí nedopřáli to, co potřebuje ke svému vyléčení?

Co když nás místo pár suchých let bude nucena upozornit něčím důraznějším? Jsme vůbec toho schopni dohlédnout?

Došlo nám vůbec, že lidem prší, ale planeta umírá!???

 

Autor: Radek 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.