NOVÁ ENERGIE- milování na úrovni duší

Spread the love

Začínají na nás působit nádherné energie. Dnům, kdy byl v našich vztazích praktikován sex, (mluvím o sexu, různých pomůckách a nezřízených radovánkách) tímto odzvonilo. Nyní jsou na planetě ve vyšších vibracích energie, které nás budou učit se doslova a do písmene „MILOVAT“.

A jak to vlastně bude vypadat?

Něžné dotyky a polibky, několik hodin v objetí, kdy se naše těla propojí na několika úrovních, v dimenzích, které jsou k tomu určené. Přijde to jako blesk z čistého nebe, kdy se s Vaším partnerem duše propojíte a najdete to, co jste vždy hledali.

Bude to překrásné, dokonalé a vyjímečné. Touha a láska v té nejčistší podobě budou pulzovat každou buňkou Vašeho těla až do DNA. Najednou zjistíte, že jste tu jeden pro druhého. Zjistíte, že vedle sebe máte člověka, kterému můžete absolutně věřit. Víte, že mu můžete svěřit do rukou svůj život a že jste v bezpečí. Najednou cítíte, že jste doma. Cítíte tu překrásnou energii, která mezi Vámi je. Je to dokonalá souhra Vašich energetických polí. Jsou tam vlastnosti, které jste nikdy v životě u svých dosavadních partnerů neměli. Je tam čistá bezpodmínečná láska, svoboda, touha, zodpovědnost, důvěra, pochopení a zároveň absolutní odevzdání. Jeden druhého si vážíte a jeden druhého milujete se vším, co k němu patří.

„BEZPODMÍNEČNÉ MILOVÁNÍ JE LÁSKA V TÉ NEJČISTŠÍ PODOBĚ“  

Až v tomto roce (v roce 2018- pozn. autorky) dojde ke spojování partnerů duší, dojde i k tomu, že Vás vesmír naučí se vzájemně milovat na úplně jiných úrovních.

I přesto, že nakonec bude docházet k fyzickému spojení partnerů tak, jako je tomu doteď, to, co tomu bude předcházet, bude úplně jiné. Dokonalé a láskyplné plnění touhy dvou duší. Bude se praktikovat tantra (teď mám na mysli opravdovou tantru z vyšších dimenzí). Tantra je dokonalé mazlení a hlazení po celém těle, spojené s masáží energetických center a bodů na těle. Hlazení se navzájem pírky a dotýkání se jeden druhého tak, jak se Vás nikdo nikdy nedotýkal. Bude to spojené i s naciťováním energií. Díky telepatickému propojení s partnerem budete přesně vědět a cítit v celém těle, co ten druhý potřebuje, aniž by Vám to řekl.

Proč Vám to ale všechno vyprávím? :-)))

Protože až potkáte partnera duše, ucítíte úplně jiné energie. Pochopíte, že ty pocity a silné emoce, které procítíte, jsou těmi prvotními signály, které povedou k Vašemu postupnému sblížení. Procítíte, že tento partner je Vám naprosto oddaný, že mu můžete věřit a že si ho vážíte. Tato partnerství – partnerství DVOJPLAMENŮ – je úplně jiná úroveň lásky. Věřte mi, že jste to nikdy nezažili a pokud to propásnete, budete toho do smrti litovat. Nebojte se, až k Vám přijde partner duše. Přestaňte lpět na minulosti a otevřete se té nejkrásnější budoucnosti, která Vás dva čeká.

 

Milujte se a prožívejte každý den 🙂

LÁSKA VÁS POVEDE, ZAPOMEŇTE NA STRACH A DOVOLTE LÁSCE, ABY K VÁM PŘIŠLA.

DOVOLTE SI KONEČNĚ POZNAT, JAKÉ TO JE BÝT MILOVÁN OPRAVDU A BEZ PODMÍNEK.

 

REKLAMA:

Tina Energy® transformační kurz na téma vztahy a partnerství. 

Místo konání: Hotel Myslivna Brno. Sobota 22.6.2019 od 11:00-17:00.

Tento kurz je určen pro ty, kteří potřebují zpracovat minulé i nynější vztahy a posunout se v oblasti partnerství do vědomí. Těm, kteří partnera duše stále hledají, pomůže kurz nejen posunout se do vědomí, což je základním předpokladem pro příchod spřízněné duše, ale i zpracovat všechny energie, které již ve vztazích nové doby své místo nemají (žárlivost, pocit samoty, vztek, nepochopení, neláska k sobě samým, ublížení, manipulace, pocit oběti a závislost). Kurz vede dvojplamen- Tínka a Radek.