Mimořádná zpráva- 31.12.2018. Planeta byla odpojena od energetických sítí NE-VĚDOMÍ

Spread the love

Jak k tomu došlo, jak to probíhalo a jakých sítí se to týkalo?

K této události došlo dnes 31.12.2018 ve 12.00 hod. Planeta byla „vystředěna“ za pomoci jednotného vědomí v přítomném okamžiku, projeveném v lásce v propojení a sounáležitosti, kdy středem tohoto bodu bylo Vědomí transformace, nikoliv jednotlivce. Vše probíhalo na planetární úrovni, kdy transformační Vědomí v jednotě přijalo zodpovědnost za minulost svou a minulost planety, za všechna rozhodnutí vytvořená v ne-vědomí a tím tedy byla přijata zodpovědnost na planetární úrovni a přerušena veškerá napojení do úrovní ne- vědomí. Tím bylo odpojeno karmické zatížení planety a našeho vědomí zapleteného do spletité sítě různých entit, ras, na nižších úrovních ne- vědomí, včetně všech bytostí ovlivňujících transformaci na základě karmických uzlů, které se zapletly v minulosti s naším ne- vědomím.

Jednalo se o sítě Matrixu, ne- vědomí, všech systému ne- vědomí jiných planet a ras operujících na planetě Zemi, včetně vlivu mimozemských civilizací a síťě, jejíž funkcí bylo udržovat lidi v ne- vědomí. Vše, co není Boží láskou, světlem a Boží vůlí se rozplynulo.

Naše planeta je momentálně vystředěna v přítomném okamžiku v souladu s Božím vědomím, jeho láskou a světlem, tady a teď! Žádná jiná napojení ani energie už neexistují v naší realitě! Planeta se stala vyjádřením Boží lásky v přítomném okamžiku.

Přestala existovat všechna zavádějící ne- vědomá napojení, všechny vykonstruované, ne- vědomé sítě a transformační raketa již nese planetu Zemi k Bohu a jeho vědomí.

Přítomným okamžikem ve 12.00 hod odstartovala na cestu transformace!

 

Autor: Tina Energy a Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

 TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE