Jak projít transformací v roce 2019

Spread the love

Dnešním dnem se ukotvují energie, které startují novou vlnu transformace v třetí úrovni vědomí. Vědomí planety bude procházet dalším procesem probouzení lidí. Tuto fázi již vedou propojené dvojplameny tak, aby vzestup z ne-vědomí do vědomí byl rychlý a láskyplný. Je to potřeba dělat zcela jiným způsobem než jsou bytosti na této planetě zvyklé. Zdlouhavý proces transformace, jímž jsme procházeli my, je zbytečný. Stačí pouhé pochopení a propuštění všech energií (minulosti a obav z budoucnosti) v jednom láskyplném přítomném okamžiku. Za pomoci vysokovibračních energií stačí projít laděním, převzetím zodpovědnosti a prouděním lásky v okamžiku „tady a teď“.

Je proto zcela zbytečné procházet jednotlivá témata zvlášť. Nemusíme už propouštět zvlášť energie našich rodičů, čistit rodové linie, procházet regresemi či konstelacemi a pátrat v našem nevědomí po stopách traumat z minulých životů. Je to mnohem, mnohem jednodušší. Postačí přenést se do přítomného okamžiku, přijmout odpovědnost za vše, co jsme si kdy našimi pocity, emocemi a situacemi napříč časem a prostorem stvořili, a všem, které jsme kdy potkali, odpustit a přijmout je jako naše učitele. Zbavit se pocitů viny z naší minulé tvorby a pozor! Nezapomenout propustit pocit oběti a pocit zadostiučinění.

Pokud tak učiníme a přijmeme Boží vedení, pak se nám otevře brána do Nového světa.

 

Autor: Tina Energy a Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.