Mimořádná zpráva – Zrcadlo, ego, transformace duše

Spread the love

Dostali jsme se do fáze, kdy lidé, kteří se vydali na cestu ke světlu a ještě neprošli branou do nového světa jsou momentálně vystaveni zrcadlu vlastního ega a skrze ostatní je jim ukazováno jejich bolavé místo.

Každý, kdo v tomto čase cokoliv nepřijímá a egem stále bojuje s energiemi okolo sebe, se dostal do víru, který já nazývám ego- zrcadlo duše. Jakékoliv odmítnutí, nepochopení, neuvědomění si, nepřijetí, či dokonce neschopnost bezpodmínečně milovat, se nyní stává začarovaným kruhem, kde uvízne každá bytost, která takto koná.

Vidím momentálně kolo, v němž stále dokola běhá malý křeček, který už nemůže, ale protože má své ego a své předsudky, stále běhá dokola. Raději vyplivne duši, než aby jednal v pokoře a přijal lásku. 

Je potřeba se nyní zbavit veškeré energie, která brzdí Váš posun duše do nejvyšších vibrací. Jednat z lásky a uvědomit si smysl života, bez ega. Naciťovat věci srdcem a otevřít se! Vždyť stačí jen lásku přijmout a stát se jí! Uchopte ruku pomoci, která skrze tento článek k Vám od Boha přichází. 

Autor: Dvojplameni ze Skyenergytv

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

Vánoce se blíží :-),

krásné dárky se zárukou energie najdete jedině na e-shopu www.tinaenergy.cz

Všechny produkty na našem e-shopu podpurují transformaci.

Zakoupíte u nás spodní prádlopřírodní kosmetiku a parfémydárkové balíčkybiopotravinypřírodní šťávy a sirupykoření, sůl, irský mech …

Nově ručně šité boty: Barefoot a celozrnné těstoviny .

Akce poštovné zdarma na vybrané produkty