Miraja- Transformace intuitivním tancem

Spread the love

Tanec je pro mě nejkrásnější kreativní činností, která mě dokáže celou v neomezeném potenciálu pohltit a vtáhnout. Je to pro mne nádherné vyjádření beze slov všeho toho, co cítím, vnímám a prožívám. V tanci se u mě transformuje úplně vše, dokážu snadněji pustit vše, co už mi neslouží, úplně se uvolnit, prožívat to naplno a cítím, jak se uvnitř otevírá obrovský potenciál, který je tam uložen. Vstoupí do mě obrovská síla, vášeň a já se stávám tancem a potom už jen letím a letím a letím. Je to tak velká síla, že cítím jako by povstával Duch Země, Vody a Vesmíru, jako by povstával obrovský hrad z písku a všude kolem cítím, vnímám a vidím Boha. Je to obrovská vlna jako zemětřesení a prostupuje každou buňku mého těla.

Už v dětství jsem chtěla moc tančit, ale stále vznikaly nějaké překážky, Nejdříve nebylo kde, potom nebylo kdy, potom nebylo s kým atd..…stále jsem měla nějaké výmluvy a přitom jsem po tom vnitřně tolik toužila. Až před 7 lety to udeřilo v takové síle, že už se to nedalo přehlížet. Začala jsem tedy chodit tančit. Nejdříve taneční aerobik, potom Salsa, Bachata atd. Nějaký čas mě to takto stačilo, ale postupně jsem tam začala vnímat omezení, které mě vadilo a svazovalo. Stále dodržování nějaké pozice, kroků, držení těla atd. Potom už jsem začala chodit i na soukromé lekce k lektorovi, protože jsem cítila, že se potřebuji posunout dál. Bylo to nějakou dobu krásné protože, on byl profesionál a dokázal mě vést a právě toto jsem se s ním měla naučit – odevzdat se v tanci a nechat se vést. Byla to pro mne dobrá příprava pro život – odevzdat se životu a nechat se vést. Když jsem se toto naučila, cítila jsem, že opět potřebuji více volnosti, rozletu a tančila jsem si jak jsem chtěla a cítila to. Začala jsem se vymykat všem jeho představám o dodržování tanečního postavení, kroku a přesné choreografii a jemu se nechtělo jít do improvizace.

A potom to přišlo….., najednou jsem se ocitla na intuitivním tanci, ani nevím jak. Začala hrát hudba, já zavřela oči, vnímala jsem ji celým svým tělem, které mě mravenčilo a vybrovalo a já se nechala vést svými pocity a tančila a tančila jako nikdy předtím z té největší hloubky své Duše. Byla to obrovská síla, která se mnou zatřásla a já věděla, že to je přesně ono, to co jsem celou dobu hledala, cítila jsem, že jsem doma, naprosto svobodná, a volná.

Takže jsem hodiny vedeného tance přesné struktury ukončila a od té doby tančím intuitivní tanec vnitřní svobody. Odhodila jsem při tanci všechna omezení, která jsem dříve měla jako byl stud, ostýchavost, nedůvěra v sebe a všechny ty zbytečné myšlenky…….“ Co by tomu řekli ostatní, kdybych se více pohybovala a tančila to, co cítím“ odhodila jsem veškerou kontrolu, všechny pocity provinění, abych se náhodou nepohybovala moc vyzývavě a tančím naplno to co cítím z té největší hloubky své Duše. Je to velmi očistné, léčivé a nádherné naplnění každé buňky mého těla.

Tanec je úžasné vyjádření toho, co cítím a prožívám bez použití slov. Je to nádherné propojení Srdce, Duše a Vědomí, když si sama sobě dovolím se do tohoto prožitku ponořit a tanec netančit, ale tancem se stát.

Je to nádherné vyjádření sebe sama, toho co člověk cítí jak pro muže, tak pro ženy, pro které je tanec přirozeností a neoddělitelnou součástí sebe sama. Když žena odhodí všechny své zábrany, stud, předsudky a omezení a tančí ve své přirozenosti a uvolněnosti, je to jako když rozkvétá krásná květina. A čím více a hlouběji se tanci žena oddá, tím více květin v ní uvnitř rozkvétá až je plná louka nádherně rozkvetlých a omamně vonících květin a muž se potom rád přidá nebo to z povzdálí se zaujetím sleduje a navnímává tuto nádhernou energii a pomáhá mu to otvírat jeho srdce a transformovat se.

S láskou Miraja

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

email: info@tinaenergy.cz