Moderní žena ví, co je pro ni „to nejlepší“ ….

Spread the love

Další fáze transformace -rozhodni se pro přírodní kosmetiku 🙂

O tom, jak jsou parabeny a chemické látky nebezpečné, jsme si již povídaly, milé dámy.

Víme, že pro náš psychický stav to není nic dobrého, neboť jakékoliv chemické látky ovlivňují „nás“ jako bytost na více úrovních, a to včetně našeho těla. Víme, že způsobují rozladěnost, nízké duchovní vibrace, psychickou nepohodu, a v neposlední řadě nesou zdravotní rizika. 

I já sama jsem se pustila do změny v této oblasti. Začala jsem řešit jakým způsobem se stravuji, oblékám a co přijímám za své zevnitř i zvenčí. Rozdíl mezi přírodní a „ne-přírodní“  kosmetikou je zcela evidentní a jasný každému na první pohled.

Vím, že je těžké vyznat se na trhu a proto Vám přináším to nejlepší, co jsem sama otestovala a mohu se pod tyto produkty podepsat, nebo-li je označit známkou T I N A E N E R G Y ® záruka energie.

Přírodní kosmetika

Naštěstí už není problém přírodní kosmetiku sehnat, a to ve všech cenových kategoriích.

Vyzkoušejte krémy, deodoranty, či parfémy, které podpoří Vaši pohodu a nezatíží Vaše tělo a pleť chemií, kromě toho tato kosmetika dbá i na ekologii a nezatěžuje svými obaly naši planetu.

Přírodní deodorant nedokáže zcela zabránit pocení, což ale je pro organismus prospěšné. Pocením vylučujeme odpadní látky a zbavujeme se přebytků vody. Pocení také pomáhá regulovat naši tělesnou teplotu. Přírodní deodorant sice nezabrání těmto přirozeným projevům pocení, ale dokáže zajistit, že za všech okolností budete vonět.

Kokosový olej má přirozeně antibakteriální účinky, vyvážená směs esenciálních olejů dodává jemnou vůni. Vůně citrónové trávy je osvěžující.

 

Například v našem e-shopu najdete na jednom místě široký sortiment produktů pro ženy vhodných pro Vaši transformaci v oblasti ženství.

 

Jemný, hydratační a snadno vstřebatelný krém s vysokým obsahem přírodních surovin. Mandlový olej a komplex hydratačních látek chrání pleť před vysoušením. Rovněž pleť regeneruje a zvláčňuje. Nezanechává pocit mastnoty.

Vhodný pro všechny věkové kategorie. Zmírňuje projevy předčasného stárnutí pleti.

NEOBSAHUJE:

  • Ropné produkty
  • Parabeny
  • Ftaláty, obtížné odbouratelné tenzidy, živočišné látky

 

Luxusní tekutý parfém RaE Animal – dub 30 ml

Sladká, ovocná, mořská, dřevitá a mošusová vůně. Pižmo mošus má podobnou strukuru jako feromony a možná i proto se mu přisuzují afrodiziakální účinky.

 

 

Představte si šampon, který nemá žádná “ale”. Poskytne vašim vlasům královskou péči, v koupelně se bude vyjímat a zároveň s hrdostí budete moct říct, že jeho používáním snižujete svou ekologickou stopu. Přesně takovou kvalitu bez kompromisů vám nabízí tenhle krasavec od OnlyBio ve skleněné lahvi. Garantuje 99 % čistě přírodních surovin. Staví na jedinečné technologii biorafinace surfaktinu z řepky, který výrobce používá jako první na světě a čerpá převážně z lokálních zdrojů.

 

Pod značkou T I N A E N E R G Y ® Vám za rozumné ceny a se zárukou energie nabízíme vše, co vyhovuje
požadavkům nové doby a podporuje Vaše vysoké vibrace. Náš e-shop Vám pomůže se zorientovat v sortimentu
zdravých potravin. Vše, co u nás najdete je prověřené, se zárukou energie a za příznivé ceny. Transformace ve hmotě je nejdůležitější součástí našeho duchovního vývoje, neboť přímo souvisí se spokojeným žitím. Změna stravy, používání ekologických produktů, zdravé obutí, či přírodní kosmetika, jsou nedílnou součástí naší změny.