Moje cesta k sebelásce – díl č. 2

Spread the love

 

Přijetí zodpovědnosti za svůj život, ocenění sebe sama, naučit se říkat NE, vymezení si hranic

 

  1. Přijetí zodpovědnosti za svůj život, ocenění sebe sama.

Další důležité body, kdy jsem se naučila, jak přijmout zodpovědnost sama za sebe a za svůj život a  sama sebe ocenit. V životě jsem udělala různá rozhodnutí a vždycky jsem se v dané chvíli rozhodla nejlépe, jak jsem mohla. Proto jsem se přestala kritizovat a kárat za to, co bylo, uzavřela minulost a začala oceňovat všechno, co jsem dělala. Naučte se oceňovat všechno, čím procházíte a jak tím procházíte. Chvalte se, dovolte si prožít ty pocity, že pomalými krůčky děláte ve svém životě změny, oceňujte samy sebe. Buďte k sobě laskavé, vlídné, milé, chovejte se samy k sobě jako ke své nejlepší kamarádce. Projevujte si úctu, respekt, pochopení, chvalte se, usmívejte se na sebe a mějte vždy na paměti, že Vy jste tvůrkyně svého života. Vy jste úžasné a jedinečné Bytosti plné světla a lásky. Já jsem pro sebe měla tolik lásky a pochopení v srdíčku, že kdykoliv se cokoliv dělo, byla jsem tam, sama se sebou a věděla, že vědomě tvořím svůj život a můžu všechno, co chci. Jen si to DOVOLIT. Vystoupila jsem z role oběti, kdy jsem jen kritizovala a vinila druhé z toho, že oni mohou za to, co se děje. NE! Jednou a pro vždy se rozhodněte, že tady a teď přijímáte zodpovědnost za svůj život a za to, co se vám v něm děje, kdo ve vašem životě je a jak se k vám chová. Toto bylo pro mě velmi silné, vystoupila jsem ze vzorce chování chudinky a oběti a postupně se mi začal měnit život. Stala jsem se tvůrcem svého života a to, co mi odměnou za převzetí zodpovědnosti za sebe samou začalo do života přicházet, bylo úžasné. Oceňujte se za malé krůčky, které děláte 🙂 Já zařadila pravidelné rande sama se sebou, sobotní snídaně, výlety na kole, cvičení, najednou jsem si začala dávat tolik darů, tolik lásky sama sobě, že jsem začala zářit jako sluníčko. A budete i Vy. Jen si to dovolte a přijměte zodpovědnost za svůj život 🙂

 

  1. Na cestě sebelásky vnímám jako velmi důležité naučit se říkat NE. Já jsem se to učila postupně. Měla jsem se sebou trpělivost a měla pro sebe pochopení, že pomalými krůčky dělám obrovské změny ve svém chování a vnímání. Většinou to byly situace, kdy po mně někdo něco chtěl, já se v té chvíli navnímala na to, co říkají moje pocity, ukazatel, jestli je s tím má duše v souladu, či ne, mi šly přes břicho. Když jsem cítila tlak a napětí, znamenalo to pro mě ne, toto už je moc, to už je za hranicemi, necítila jsem se u toho dobře nebo se mi zkrátka a dobře nápady, myšlenky, návrhy nezdály a nebyly v souladu s tím, co chci já a tak jsem řekla NE. Když mnou energie lásky proudila a já navnímala, že je to pro mě v pořádku, pak jsem souhlasila. Ve všech oblastech života jsem se učila vyjadřovat a říkat NE tehdy, když jsem to tak cítila. A začala jsem prožívat úžasné pocity radosti, protože jsem konečně byla v souladu sama se sebou, se svou duší a dělala jen to, co jsem skutečně chtěla nikoliv to, co po mně žádali druzí nebo se mě do něčeho takříkajíc snažili ,,dostrkat“. Pryč jsou časy kdy kývnu na něco, co necítím. Říkat NE láskyplným způsobem. Navnímejte se na sebe a s každým dotazem, ať už je to rodina, přátelé, kolega v práci, zkoumejte, co vám vaše duše sděluje a jestli to, co vám druzí navrhují, skutečně chce nebo ne. Nenechte se dovést do situací, ve kterých vám není dobře. Dělejte pouze to, co cítíte, že je dobře pro vás. V začátcích to bylo těžké a hodně lidí mi říkalo, že jsem se změnila. Přestala jsem pomáhat druhým a začala soustředit pozornost plně sama na sebe. Naučila jsem se říkat NE a tím jsem vyslovila obrovské láskyplné ANO sama sobě a svojí duši.

S tím úzce souvisí vymezení si vlastních hranic. Uvědomte si, co ještě chcete a co už je za hranicí. Samy moc dobře víte a duše vám bude velkým pomocníčkem, co je pro vás přijatelné a co už nikoliv. Vymezení si vlastních hranic se prolíná ve všech vztazích, ať už partnerských, pracovních i jiných… Základem všeho je komunikace a uvědomovat si to, co je pro vás přijatelné, co jsou vaše potřeby, co už je za hranicemi a co jsou potřeby druhých. Pokud opakovaně někdo překračuje vaše hranice, pak vás nerespektuje a stojí za zvážení, zda v takovém přátelství či vztahu setrvat, někdy je skutečně jedinou možností odejít. Já to tak měla a opustila partnera, který mě nerespektoval a neustále překračoval moje hranice. Díky němu jsem se velmi bravurně tuto „sebeláskovou“ disciplínu naučila. :-))) Všichni jsme si rovni, nikdo není víc a nikdo není míň. Jsme jednota.

 

Jsem Láska

S láskou Hanka

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.

 

Tina Energy® Záruka energie