Muž je klíčem k probuzení ženy a žena je klíčem k probuzení muže

Spread the love

 

Při zpracovávání celoplanetárního tématu na úrovni vztahů nám přišla energie, kterou jsme zaznamenali poprvé. Najednou jsme pochopili, jakým způsobem funguje transformace ve vztazích a jak důležité je pochopit právě tuto energii pro posun vztahů na úplně jinou úroveň, než jsme byli doposud zvyklí. Snažila jsem se pochopit, proč se mi v minulosti děly různé situace.

Najednou mi to přišlo! Uvědomila jsem si, že se vše dělo právě proto, abych se dostala sem právě v této chvíli. Uvědomila jsem si, že všichni mí bývalí partneři byli vedeni jako figurky na šachovnici, aby mi zrcadlili mé bloky, mé špatné vzorce chování, aby mi ukázali, s čím vším se má duše potřebuje vyrovnat, kde mám bolavá místa a nezpracovaná témata z minulých inkarnací. A v tu chvíli jsem pocítila obrovskou úlevu. Byla jsem schopná jim všem odpustit nejen na osobní, ale i na planetární úrovni. Byla jsem schopná odpustit všem mužům všechna zranění na úrovni ženství, všechny nevěry, bolesti, rozchody i rozvody.

Zkrátka mi to najednou šlo až z duše. Srdce mi bušilo a já cítila obrovskou úlevu.

Vím, že oni probouzeli mě právě proto, abych já teď svou energií mohla posunout jejich duše a pomoci jim v jejich vlastní transformaci.

A co tím chci vlastně říct? Že naše uvědomění si a schopnost z duše odpustit přijde až ve chvíli, kdy skutečně pochopíme srdcem, jak to bylo. A v tu stejnou chvíli se celá minulost vytratí. 

Autor: Tina Energy

Více o vztazích v dnešním  živém vysílání od 21:00 s Tinou Energy o aktuálních energiích. Na téma „posvátné ženství“.

Kněžky z chrámu Shakti“ a jejich úloha zde na Zemi!

 

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.