Mýty o dvojplamenech II. a mýty o čemkoliv

Spread the love

 

Už jednou bylo napsáno, že se ve veřejném prostoru objevuje řada mýtů o dvojplamenech. Toto tvrzení musím poupravit, neboť mýty se šíří takřka o čemkoliv. A nové, velmi silné energie rozdíly mezi autentickou zkušeností a mýtem velmi příkře podtrhávají a zdůrazňují.

Začněme třeba o dvojplamenech. Posuďte, prosím,sami, jestli dává smysl tvrzení, že dvojplameny jsou vzájemné protiklady. Vždyť je to  jedna jediná duše, z níž se vydělila ženská a mužská část! Nikoliv dobré vlastnosti na jedné a špatné na druhé straně. Nikoliv černá na jednom pólu a bílá na druhém! Dvojplameny si samozřejmě zrcadlí všechny své nezpracované bloky, ale to proto, že se naladí na energii, která je i v druhé části té samé duše! Obě části obsahují tutéž energii, neboť pocházejí tzv. z „jednoho“ kusu.

A jaký smysl pak dává tvrzení šířené na jiném místě informačního spektra, že dvojplamen znamená mužskou a ženskou část uvnitř jedné a té samé inkarnované bytosti? Toto prosím opravdu dvojplamen, už jen ze samé podstaty tohoto pojmu, (povšimněte si rozdílu mezi jedním plamenem a dvěma plameny), být nemůže! Prostě nemůže!

Jelikož už nějakou dobu žiji se svým pravým (!!!) dvojplamenem, opravdu věřte, že vím, o čem je tady řeč!

A teď trochu obecněji.

Chápu naprosto, že každý má plné právo šířit veřejným prostorem, co se mu zamane. Já patřím k těm, kteří budou velmi úporně bránit svobodu slova každého, byť bych s ním nesouhlasil. Vyzývám ale čtenáře k tomu, aby velmi pečlivě zkoumali, kde v dnešní době dojdou k pravdivým informacím a kde k zavádějícím tvrzením, jejichž výsledkem může být, namísto cesty transformace, ztráta vibrací a odbočka na jinou cestu, která nevede tam, kam (věřím, že drtivá většina z nás), hodlá doputovat.

A věřte, že to, co ze mně právě hovoří , není ego. Vybírejte, navnímávejte, rozlišujte. Klaďte si otázky: „Jak je možné, že jsou servery, kde se dočkáte na stejném místě od různých autorů naprosto protichůdných rad?“ Každý pes, jiná ves. Třesky – plesky, jeden přes druhého. Kde je elementární konzistence názorů? Vždyť  jediné, co těm, kteří prahnou po nových informacích, vnáší do hlav, je zmatek a chaos?

Možná, že to v minulých energiích bylo dost jedno, ale uvědomme si prosím (a vyslovuji to s plným důrazem a vážností!), že v dnešních energiích není čas na kroky vedle! Není. To si musíme uvědomit všichni. Jak laskavý čtenář, tak laskavý autor i vydavatel. Dnes si totiž svoji cestu tvoříme po čertech rychle. ..

Autor: Michael K

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.