Mýty o dvojplamenech?

Spread the love

 

Dvojplameny jsou fenoménem, který budí zájem napříč spektrem publika zajímajícího se o záležitosti hmotné i spirituální. Kdo by nechtěl mít ideálního partnera? Kdo by nechtěl zažívat pohádkový vztah?

Jelikož takový dvojplamenný vztah zažívám a nasbíral jsem o něm řadu velmi intenzivních zkušeností, troufnu si tvrdit, že o tomto spojení kolují v informačním spektru poněkud, mírně řečeno, zkreslené informace. Ono by to bylo celkem jedno, ať si každý píše, co chce. Jenže tyto nepřesné informace leckdy vedou k řadě potíží, neřku-li trápení, u těch, kteří se právě potýkají se svými vztahy a zaměňují vztahy karmické, za vztahy dvojplamenů. Zůstávají tedy někde, kde už dávno být nemají, případně očekávají něco, co přijít ze své podstaty nemůže.

Předně se podívejme na mýtus o tom, že pokud se dvojplameny potkají, okamžitě se poznají a vzplanou. Tak to není. Okamžité vzplanutí je rysem vztahů karmických, u nichž jsou partneři pod obrovským tlakem energií, které je vedou dohromady stůj co stůj, aby si partneři mohli „odžít“ to, k čemu je zavazují jejich karmické smlouvy.

U dvojplamenů je tomu jinak. Nejprve se poznají jejich duše. A to v tělech, která si zpravidla ani jeden z obou partnerů nevysnil! Má to svůj dobrý důvod. Dvojplamenné vztahy se totiž nemohou žít tzv. z „ega“, ale musí být založeny na propojení duší, neboť vztah dostává od Vesmíru naloženo během procesu ladění a čištění tolik, že by to žádný jiný vztah, založený na egu, neustál a rozletěl by se na miliardu malých kousků.

Proces, kdy se k sobě dvojplameny blíží, proto bývá nesmírně obtížný, plný zvratů, útěků, bolesti a nepochopení jeden druhého. Zároveň jsou ale Vesmírem vytvářeny takové podmínky a připravovány takové situace, aby oba z dvojplamenného páru pochopili, že bez sebe nemohou být a v podstatě ani nemají šanci uspět.

Tento proces může trvat několik dní, týdnů, ale také třeba i let. Důležité je, aby ten, který už „ví“ (zpravidla žena), netlačil na toho druhého, který stále neodvratnému uniká. Tlakem totiž proces přibližování jenom prodlouží, ne-li na dlouhou dobu zcela zablokuje. I v této době je potřeba zaměřit se na práci na sobě s vědomím, že pokud čistím sebe, čistím i druhou část své duše, tedy dvojplamen.

Poté, co se oba plameny spojí, nenastává pohádková idylka. Oba z plamenů jsou zrcadly vlastních duší a zejména na počátku procesu ladění a čištění si nemilosrdně zrcadlí přesně to, co má kdo nezpracováno. A Vesmír k tomu pěkně zostra přikládá pod kotlem! Mohu potvrdit, že pokud v této fázi mohl kdokoliv vztahu škodit, vydírat a ubližovat, udělal to! A před druhým z plamenů neutajíte naprosto nic, protože přesně cítíte, jak se cítí druhá část vaší duše, i když je tisíce kilometrů daleko. A to ani nemluvím o tom, když máte partnera či partnerku vybaveného jasnovidností, jasnosluchem, případně obojím. Tam už musí být v mysli i srdci naprosto čisto, jinak je opravdu oheň na střeše dřív než bys řekl „švec“.

Mělo to zase svůj dobrý důvod. Dvojplameny sem nepřišly na dovolenou, ale tvrdě pracovat. Jsou utvářeny tak, aby odolaly všem tlakům a provedly transformací jak planetu, tak i všechny, kteří o to alespoň trošku projeví zájem. A proto je nikdo nešetří. Ani ti nahoře, ani ti dole. Jenže těžko na cvičišti, lehko na bojišti, jak praví obecně známý citát.

Ono to ale zdaleka není tak tragické, jak by se z dosavadního textu zdálo. Naopak! Postupně totiž Vesmír začne otáčet karty, které předtím nebyly vidět. A vy postupně zjišťujete, že to je přesně to, po čem Vaše duše touží a že Vaše cesta je společná.

Pod obrovskými tlaky a zmítáni bouřlivými procesy čištění, unavení a zranění, zjišťujete, že nabíráte obrovskou sílu. Že jste konečně svobodní. Nikoliv tak, že si můžete dělat cokoliv, ale že můžete dělat se svým dvojplamenem všechno to, po čem vaše duše vždy toužila, nemusíte mlčet o ničem a nemusíte mít strach, že by vás ten druhý nepochopil nebo odsoudil. Že spolu můžete mluvit 24 hodin denně a pořád máte o čem, že máte společné sny, aniž jste se na nich předem domlouvali, že ten druhý jste zkrátka vy, jen v těle opačného pohlaví.

A začínáte se postupně měnit. V energiích i fyzicky. Přesně tak, jak si vás ten druhý vysnil. A dějí se zázraky. Postupně, pomalu, ale nezadržitelně. Stačí jen netlačit, přijímat, pochopit a plynout.

A každým dnem je dvojplamen silnější a silnější. A to, jak všichni víme, karmické vztahy nejsou. Ty, zpravidla, postupně slábnou. Jakoby, řečeno sportovním slangem, „přepálily začátek“ a postupně vyhasly.

Takže zpráva pro ty, kteří jsou přesvědčeni, že žijí ve dvojplamenném vztahu. Mrkněte se zpět a popřemýšlejte, jestli vás nedrží za šos nějaký ten mýtus kolující veřejným prostorem.

 

Autor: Michael K.

Brno 22.6.2019

Kurz: Vztahy, partnerství, dvojplamen a milování na úrovni duší.

1,799 

Tina Energy® transformační kurz na téma vztahy a partnerství. 

Místo konání: Hotel Myslivna Brno. Sobota 22.6.2019 od 11:00-17:00.

Tento kurz je určen pro ty, kteří potřebují zpracovat minulé i nynější vztahy a posunout se v oblasti partnerství do vědomí. Těm, kteří partnera duše stále hledají, pomůže kurz nejen posunout se do vědomí, což je základním předpokladem pro příchod spřízněné duše, ale i zpracovat všechny energie, které již ve vztazích nové doby své místo nemají (žárlivost, pocit samoty, vztek, nepochopení, neláska k sobě samým, ublížení, manipulace, pocit oběti a závislost). Kurz vede dvojplamen- Tínka a Radek.

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.