Mýty o fungování zákona přitažlivosti

Spread the love

 

Stejně jako řada jiných oblastí, trpí i tento, jinak dobře známý vesmírný zákon, dostatečně popularizovaný filmem „Tajemství“ a sérií knížek a videí Esther Hicks, mýty. Jelikož v dnešní době převratných změn a nových, extrémně silných energií, musíme velmi dobře a přesně vědět, jak tento zákon funguje a co jak si jím můžeme stvořit, případně zjistit, proč nám některé naše sny zhmotnit přes úpornou snahu nejdou, pojďme se stručně podívat na to, jak tento zákon funguje. On totiž už dnes funguje zatraceně rychle!

Bylo by bláhové se domnívat, že si v našem hmotném světě tvoříme pouze v „energiích“, aniž bychom museli přiložit svoji ruku k dílu. Na druhé straně nemůžeme začít tzv. „odspodu“ a začít něco tvořit proti nepropustné energetické zdi.

Znám řadu spirituálně probuzených lidí, kteří denně posilují svůj záměr meditacemi, afirmacemi, různě vysílanými prosbami a jsou zklamáni, že se výsledek ve hmotě nedostavuje. Vysvětlují si to třeba tím, „že to tak nemělo být“, jsou na pochybách, zda pracují s energií tím správným způsobem, případně mají pochybnosti o fungování tohoto univerzálního zákona  vůbec.

Je dobré vědět, že tvůrci, pokud se řídí obecně známými radami, zpravidla postupují správně. Jen nevědí, že svou energií zatím plní pouze jakousi kapsu, nebo chcete-li, energetický šuplík, který se na nehmotné úrovni plní a plní, ale chybí mu jedno! Potřebuje otevřít a stáhnout do hmoty. Očekáváme-li tedy, že se věci stanou samy, aniž bychom se na jejich tvorbě podíleli vlastní energií i na hmotné úrovni, žijeme ve velikém omylu. On to za nás Bůh totiž opravdu neudělá. Jen nám poskytne obrovskou podporu. Tedy přesněji takovou podporu, která odpovídá míře energie do záměru vložené.

On je to totiž princip, který byl prozatím trochu zakryt různými mýty. Teď, když Bůh vstoupil do hmoty, resp. jeho energie prostoupila i nejnižšími úrovněmi vědomí, to ale dává čím dál tím větší smysl. Svůj záměr si tvoříme postupně ve všech úrovních vědomí. Od nejvyšších, postupně po jednotlivých patrech, až do té nejnižší, tedy hmotné.

Takže pokud si vymeditujeme zeď, stojíme před hromadou cihel a čekáme, že ji za nás postaví Bůh, budeme zklamáni. Pokud dostaneme ťafku a čekáme, že útočníka zastaví andělská jízda bez našeho přičinění, dočkáme se nejspíš pořádné nakládačky.

Docela chápu, že je to zase trošku smutné zjištění. To, co jsme si nadrobili, si musíme sami uklidit a pokud něco chceme, musíme si na to vykasat rukávy. A jestliže se chceme nebo spíš máme nějakým směrem vydat, něco stvořit, něco zažít, změnit sebe samého, svůj život, vztahy, partnerství atd., musíme si nejdříve vyčistit cestu v energiích, tento prostor naplnit energií záměru….no a pak chtě nechtě, stvořit tento záměr i ve hmotě. On to za nás opravdu nikdo neudělá.

Pouze bych na závěr podotkl, že i když je od určité úrovně vědomí nezbytné odevzdat své záměry a celou svoji cestu Bohu/Zdroji/ Nejvyššímu vědomí/ Stvořiteli, ani potom nepřestává tento zákon přitažlivosti fungovat!

Autor : Michael K

Mezinárodní transformační internetový obchod Tina Energy®

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.