Mýty o tom, že cvičení uzemňuje

Spread the love

Musím říci, že jsem se velmi dlouhou dobu vyhýbala cvičení proto, že mi někdo řekl, že cvičení uzemňuje. Cvičení Vás spojuje se sebou samým. Odplavuje toxické látky z těla, čistí energie, ale rozhodně nepřeruší napojení. Konečně, i tento článek vzniká právě ve chvíli, kdy šlapu na svém ekliptickém trenažeru a již mám slušně „odběhnuto“ a napojení stále funguje.

Abyste si nemysleli, že stíhám ještě psát. U klávesnice je můj partner a zaznamenává vše, co diktuji. Našla jsem způsob, právě proto, že jsem ho hledala ve chvíli, kdy se mé výmluvy na nedostatek času, staly jedním z mýtů. Skutečně, když člověk hledá způsoby a ne výmluvy, tak jde všechno.

Přichází mi tyto informace: Jakýkoliv druh pohybu čistí jak fyzické, tak i energetické pole. Ať už v přírodě nebo doma, proudění energie, její přijímání a vydávání ve stejnou chvíli, je úžasný způsob harmonizace těla i mysli. Zaměření pozornosti na jednu věc, tedy cvičení, je úžasný relax pro Váš mozek. Pokud budete vnímat skutečně jen cvičení, zaměříte na něj veškerou pozornost, pak se Vaše vědomí může dostat i do meditativního stavu a při pohybu si úžasně odpočinete. Jste napojeni, přítomni a ve stejnou chvíli provádíte zdraví prospěšný pohyb, který Vašemu napojení rozhodně nic neubírá a jak já vnímám, je to právě naopak.

Příjemná rytmická hudba, rytmický pohyb a vědomí zaměřené jedním směrem zaručí, že se budete cítit šťastni a Vaše sebevědomí bude stoupat do závratných výšin. Stejně jako to mé 🙂

Lze spojit, milé dámy, běžnou činnost a cvičení a rozhodně lze najít způsob, jak to udělat i v nabitém programu, pokud chcete skutečně něco změnit…. A já jedu dál…

Vaše Tínka

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.