Na vrcholku pyramidy je duha, ne boj s větrnými mlýny!

Spread the love

Zdá se, že atmosféra v dolních vrstvách vědomí houstne. Střety, napětí, boje, stres, krvavé šarvátky jsou celosvětově na denním pořádku.

Co nám tyto jevy přicházejí sdělit?

Přicházejí s poselstvím, abychom urychleně vyházeli z gondoly všechny zbylé pytle s pískem a vystoupali s balónem našeho vědomí do bezpečné výšky. Jinými slovy, abychom urychlili práci na sobě, neboť pokud bychom nadále setrvávali v nižších „letových hladinách“, mohlo by to brzy dost bolet, pokud se tak již neděje…

Jenže tento jednoduchý postup řada z nás stále ještě odmítá přijmout a raději hledá nepřátele všude kolem sebe. Lidé, kteří stále zůstávají v přesvědčení, že jejich osudy mají v rukou jiní, že transformace by šla přece tak krásně, nebýt zlých iluminátů, mimozemšťanů, temných entit a kdejaké havěti, stále ještě nevyrazili na cestu, ač v mnoha případech vidí sebe samé sprintovat v cílové rovince, a mnohdy i s vavřínovým věncem na krku…

Je potřeba dodat, že přesvědčení o existenci vnějšího nepřítele neprospívá nikomu, nejhorší však je u těch, kteří mají odvahu stavět se do čela transformačních šiků.

Jako bychom nevěděli, že  překážky si tvoříme sami svým vědomím?

Ale ano! Mohou se nám zjevovat v různých podobách. Kdo žije např. stále ještě konspirací, nabízí se mu celá řada zhmotněných nepřátel, kteří se sešikovali k boji právě s oním bojovníkem s větrnými mlýny. Ne aby se onen Don Quijote zamyslel nad tím, zda se mu prostřednictvím Bohem seslaných a jím samým stvořených nepřátel nezrcadlí jeho nezpracované pocity a emoce na vědomé či nevědomé úrovni, z rodových linií či od rodičů, z těchto či minulých životů. Jak může tento rytíř nevědět, že kdyby nahlédl do svého nitra, přijal odpovědnost za vše, co se mu děje, a s pokorou všechny zátěže propustil, minuly by ho šiky těch nejtemnějších nepřátel obrovským obloukem? Je to škoda, že to ještě neví a tisíckrát větší škoda pro ty, kteří, znehybněni jeho slovy, stejně jako on cyklí ve svých slepých odbočkách, a spolu s Donem Quijotem čekají na „Godota“ 🙂 Tedy chcete-li, čekají, až se NĚCO STANE!

A já ti chlapče řeknu, co se stane: „Stane se úplný h….!“ 🙂

Promiňte mi prosím náznak expresivního výrazu, ale lépe jsem to vyjádřit nedokázal.

Budeme-li stále cítit věčnou únavu a nedokážeme doplnit svou energii, budeme-li donekonečna atakováni zevnitř i zvenku, nebude-li se nám dařit „ve hmotě“, bude něco asi špatně.

Na vrcholu pyramidy vědomí totiž už září nádherná duha a není tam žádný boj ani žádní nepřátelé, kteří nám maří „tu naši  transformaci“.

Přestaňme tedy už konečně bojovat s větrnými mlýny a nahlédněme do svého nitra.

A jako prvního nejnebezpečnějšího nepřítele vyprovoďme s láskou a poděkováním své vlastní ego!

Autor: Michael K

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

Mezinárodní transformační internetový obchod Tina Energy®