„Naše individuální transformace, aneb pojď za mnou do lásky“

Spread the love
Článek v audio verzi s vloženou energií 🙂
Autor: Tina Energy®

 

Transformační energie stále více tlačí a vymačkávají z nás poslední zbytky sil.

Myslím tedy v tomto případě ve 3. a 4. úroveň NE-vědomí, kde se nyní odehrává přetlačovaná mezi „Bohem, vírou a nedůvěrou lidí“.

Pročpak lidé Bohu nevěříte a co teprve v něho?

Já věřím od malička. Nikdy jsem do kostela nechodila a vždy měla Boží lásku v srdci 🙂 Už jako dvanáctiletá si pamatuji rozhovory s ním. Proč Vám to ale vyprávím? Protože Bůh není sprosté slovo. Je ztělesněním lásky, dokonalosti a harmonie. Důvěra v jeho záměr otevírá cestu k hojnosti, o jaké se nám ani nesní. Víra v něho posouvá naši duši do dimenzí plných lásky a harmonie.

A co je na tom špatného?!

Bože, nic!

Nemůže se Vám stát nic. Snad jen to, že se zbavíte strachů, očistíte svou minulost a půjdete životem s láskou v srdci, po umetené cestičce spokojenosti a harmonie. Budete žít šťastní a spokojení s vděčností a pokorou v srdci a Vaše největší přání „pomáhat“ bude pocházet z té nejčistší hloubky Vašeho srdce.

Proč tedy stále zůstáváte ve starých a omezujících vzorcích myšlení?

Ze strachu a studu. Bojíte se mluvit o Bohu, o víře a myslíte si, že když z něho „Matrix“ udělal náboženskou ikonu, že ho k ničemu nepotřebujete. Chyba! Jsme jeho součástí a bez jeho energie nejsme nic, jen prázdné bezduché schránky plné negativních emocí a nelidského chování.

Bože, …

vždyť „BŮH“ rovná se „LÁSKA“, „RADOST“, „HOJNOST“, „ŽIVOT“, „TOUHA“, „VÍRA“, „POKORA“, „RESPEKT“, „SVOBODA“, „DOMOV“, „ŠTĚSTÍ“ …

K VAŠÍ TRANSFORMACI STAČÍ JEDINÉ:

„POJĎ ZA MNOU“

„POJĎ ZA LÁSKOU“

„JÁ JSEM TADY A TEĎ“ VE TVÉM SRDCI

 

Autor: Tina Energy – Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.