Nekonečný zdroj hojnosti a duchovního poznání – číslo 8

Spread the love

 

Zvláštní číslo, tahle osmička. Nikde nekončí a nikde nezačíná. Můžete ji kroužit stále dokola a dokola, aniž byste se museli zastavit a zůstává stále osmičkou. Je nekonečná a nese mimo jiné duchovní poznání a hojnost. Hojnost ničím neomezenou, neohraničenou, nevyčerpatelnou, nekonečnou. Ne náhodou toto číslo značí nekonečno.

Nyní se s touto osmičkou budeme učit pracovat. Když se dostaneme do přítomného okamžiku, jen tak, bez snažení, chtění, tlaku a bez cíle, a naše osmá čakra tvoření se napojí na proud božského vědomí, na osmou čakru Boha, staneme se součástí toho nejčistšího, nejsilnějšího a nejkrásnějšího proudu tvoření, jaký existuje.

Dostaneme se do proudu nepředstavitelné, ničím neomezené a nekonečné hojnosti a duchovního poznání. Stačí nám jediné – zůstat v proudu! Zapomenout na snahu tvořit svoji myslí a nechat skrze sebe protékat úžasný proud božské energie, která zná přesně naši cestu duše a ví, co je pro ni tady a teď nejlepší. Zesilovat tento proud přes naši čakru tvoření láskyplnou energií. Vznikne úžasný proud ve tvaru čísla osm, které je neustále opisováno, posilováno a zvětšováno. 8-8-8….

Je to vlastně velice prosté, i když to má malý háček. Tedy tři. Abychom mohli nastoupit, resp. vrátit se, na naši cestu duše (mimochodem rovněž ve tvaru čísla osm), musíme se nejprve dostat z pastí, do kterých jsme na své cestě duše upadli. Každá z těchto pastí se nachází na třech různých místech na středové ose naší osmičky.

Úplně dole, na úrovni první čakry, číhá karmické kolečko, ve středu osmičky zavřené srdce a úplně nahoře, na úrovni sedmé čakry, zacyklené vědomí.

Chceme-li opustit karmické kolečko, musíme nejprve převzít odpovědnost za vše, co se nám dělo a děje, tedy za vše, co jsme si během onoho kolečka (někdy trvajícího tisíce inkarnací), nadrobili.

Chceme-li otevřít srdce, musíme nejprve propustit všechny bolesti, které se v něm usadily a pustit do něj opět Boží lásku.

A pokud se máme opět spojit s božským vědomím, nezbývá než opustit svou zacyklenou mysl.

A pak už jenom „maličkost“. Propojit všechny tři uvolněné body v ose osmičky v jedno a s láskou, pokorou a plnou důvěrou v Boží plán a v naši cestu duše vše odevzdat.

Zvládneme-li to a splyneme-li s božským proudem v jedno, budou se naše osmičky rychle zvětšovat do nevídané velikosti.

 

Autor: Radek

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.