Nenápadný „zabiják“- pocit zadostiučinění

Spread the love

Možnost zbavit se obrovských zátěží minulosti je, zdá se, čím dál tím jednodušší. Už netřeba složitých a dlouhých postupů rozplétajících jednotlivé nitky vztahů, pocitů a emocí, které jsme ještě před pár týdny a měsíci lovili jako jednotlivé balónky vyplavené na povrch. A pěkně znovu a znovu po jednotlivých úrovních vědomí. Přicházejí nové a nové možnosti. Pokud použijeme autoterapii pomocí kamenů a přidáme skutečné pochopení, tzn. podaří se nám opravdu z duše a z celého srdce procítit všechny pocity, jimiž držíme nitky ke všemu a ke všem, kteří nás brzdí, všechny zátěže se naráz a nenávratně uvolní z našeho energetického systému.

Pocitů a emocí, které nás brzdí, je celá řada a vesměs jsou nám dobře známé. Nikoho asi nepřekvapí, že naší velikou zátěží je strach, žárlivost, vztek, agrese, pocit oběti apod. Chtěl bych ale upozornit na jednu emoci, která se ve srovnání s výše uvedenými „těžkotonážníky“ tváří velice nenápadně, ale pokud nás popadne, má stisk krokodýla ve své nejlepší formě. Tato emoce se ráda vydává za svatouška a tváří se jako nejspravedlivější ze spravedlivých a tím tak trochu „klame tělem“.

Potkáváme se s lidmi, kteří na nás útočí, ubližují nám, škodí nám i ostatním bytostem. Často nám není jasné, proč nás stále dokola v pravidelných intervalech atakuje člověk, který by na nás už vibračně dosáhnout neměl a ptáme se, jak je to možné a proč to Bůh dopustí? Zeptejme se ale sami sebe, zda si ho nedržíme na nitce s nápisem „pocit zadostiučinění“. Zda nechceme sami aktivně vstoupit do procesu spravedlnosti nebo neočekáváme, že tento člověk bude za své činy „ spravedlivě“ potrestán. Nahrazovat volné proudění energie svou svévolnou aktivitou není v tomto Vesmíru dovoleno a pokud se tak stane, budeme na to stále dokola a stále silněji upozorňováni. Tak nezapomeňme prosím, až budeme pouštět při autoterapii nitky z rukou ani na tento velmi nenápadný pocit. Má obrovskou sílu. A je logické, že nemůže dříve dojít k uvolnění pout, než bude tato emoce zpracována a transformována. Uvolnění velikého množství tohoto druhu energie do informačního pole (např. při zveřejnění tajemství, která nám jako lidstvu byla dlouho skryta apod.) by totiž mohlo vyvolat veliký malér v podobě vibračního pádu celé planety a proto bude každý z nás upozorňován na tohoto, leckdy nenápadného nepřítele, do té doby, než ho ze své duše zcela propustí.

Autor: Michael K.

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.