Nové energetické centrum mimo tělo: „Čakra tvoření“

Spread the love

Po aktivaci Lví brány se otevřelo úplně nové energetické centrum mimo tělo mezi první čakrou a planetou Zemí. Za celou svou praxi jsem se s ničím takovým nesetkala!

„Toto energetické centrum, tento bod v energiích mezi člověkem a planetou Zemí, je bod tvoření. Energetické centrum zhmotňování vizí a plánů, které má, dle mých informací, aktivováno každá multidimenzionální bytost ženského pohlaví. Tato energie přišla s otevřením Lví brány. Každá pročištěná žena, která má nevšední schopnosti, má aktivované toto centrum. Ženská energie a láska v nejvyšším vědomí, když se propojí v této čakře, tvoří nový svět. V mých vizích vidím průchozí kanál, který vede od samotného Zdroje bytí, skrze Váš páteřní kanál a první čakru mimo tělo, protíná nový bod tvoření, prochází a ukotvuje se v zemském jádru. Při milování dvojplamenů stoupá láva (energie matky Země) tímto kanálem do čakry tvoření, kde se mísí se světlem, které přichází od Zdroje a vytváří tak obrovskou tvořivou sílu, která ve spojení s mužskou energií při vědomém milování tvoří vše, co potřebujeme pro cestu své duše.“

Pro lepší pochopení jsem namalovala obrázek toho, co vídám ve svých vizích. Bod jsem poprvé uviděla při vědomém milování s mým partnerem. Viděla jsem jeho aktivaci, viděla jsem, jak společná energie proudila touto čakrou, což způsobilo, že se energetické centrum zvětšovalo, pulsovalo, zářilo a nabíjelo se naší společnou energií. Dle mých informací bude tato energie rovnoměrně rozdělována tak, jak je potřebné, do realizace našich plánů a vizí. Každopádně je to nový způsob tvoření vlastní reality Tento způsob se aktivoval v návaznosti na vědomé milování a energii lásky v nejvyšším vědomí. Souvisí s energií Lví brány a s novými energiemi, které přicházejí na planetu v době transformace.

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

 

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete!

Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.