Právě začíná působit novoluní v Panně 9.9.2018 ve 20:01 hodin.

Spread the love
Toto novoluní bude mezníkem v transformaci! Je potřeba si zpracovat hlavně oblast výživy, stravování a zdravého životního stylu, neboť toto novoluní řeší převážně energie s tím spojené. Je potřeba se zamyslet nad tím, co jíme, jak se stravujeme, zda svému tělu nezdravými vzorci chování neškodíme, a zda děláme vše pro svou transformaci? Začněte naslouchat své intuici, vnímejte cokoliv, co do sebe přijímáte svou intuicí a nenechte se na první pohled zmást zdravě vypadajícími potravinami. Je potřeba si uvědomit, že Vaše tělo je Váš chrám a že budete-li se ke svému tělu chovat s láskou a respektem, časem se Vám odvděčí.

Základní energie: Zkouška, analýza, genialita, rozhodování rozumem, ne srdcem, přesnost, nacházení řešení.

Zdraví, zdravý způsob života.

Energiím Panny vládne Merkur. Merkur dává těmto lidem schopnost komunikovat …

Barva: Žlutozelená

Základní živel: Země

Poselství k novoluní:
„Procházíš transformací, pracuješ na sobě a nyní je potřeba se zaměřit na změnu, která s tím souvisí. To, co do sebe přijímáš, ovlivňuje Tvůj vzestup, ovlivňuje Tvé vibrace natolik, že nemůžeš stoupat. Cílem transformace je překonat několik dimenzí a dostat se do páté úrovně vědomí. Bez změny ve způsobu výživy se nemůžeš dostat do této dimenze a plně se přetransformovat. Vše, co do sebe přijímáš, Tě ovlivňuje, je proto potřeba skrze svou intuici navnímávat vše, s čím přijdeš do styku, ať už z venku, či zevnitř. Tvé tělo podvědomě ví, co mu prospívá, proto se snaž o tomto novoluní začít mu naslouchat. Pak bude změna trvalá a ty se již nikdy nevrátíš ke starým vzorcům.“
Panna řeší hlavně zdraví a zdravý způsob života. Je na čase se zamyslet nad svou výživou, jak naše tělo ovlivňují negativní a jedovaté látky z chemikálií a chemicky upravených potravin. Pokud se nyní rozhodnete začít žít zdravě, jíst raw – veganskou stravu a nejíst maso, počítejte s obrovskou podporou vesmíru.

Jediná cesta ke spokojenému životu, je rozhodnutí něco ve svém životě změnit. Být zdraví, krásní a v souladu se svou duší.

Nyní je čas začít znovu a jinak. Navnímejte srdcem, jaká strava Vám zajistí Vaše zdraví, dlouhověkost a spokojenost, co Vám brání milovat sebe i své tělo a rozmazlovat se zdravým jídlem?

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

 

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete!

Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

Pokud čtete tyto řádky, vězte, že se Vám dostala do ruky výjimečná kniha od výjimečné ženy.

Tina Energy (nar. 1980 vlastním jménem Martina Jelínková), totiž takovou výjimečnou ženou opravdu je a vše, co vytvoří, nemůže být jiné než výjimečné. Tinka prošla v životě mnoha profesemi a životními peripetiemi. Většina z nás by pouze nabírala zkušenosti, Tina ovšem vše, čím prošla, sama kreativně a s energií sobě vlastní obohatila, či dokonce sama přetvořila. Nejinak je tomu s vařením a kuchyní. Kdo někdy zažil Tininy terapie nebo semináře, ví, že po setkání s ní se lidé mění. Není tomu jinak ani tehdy, pokud se s ní učíte vařit. Vše tvoří v napojení na energii Zdroje, tzv. „na první dobrou“, ve strhujícím tempu a je to báječné a zdravé.

Super kuchařka je knihou, která Vám pomůže udělat krok od dnešní tradiční kuchyně ke zdraví prospěšné výživě, aniž by Vás děsila škatulkami, složitostmi přípravy, či vysokými cenami vstupních surovin.

Jsou v ní i tradiční recepty české i zahraniční kuchyně přeměněné v jejich zdravé verze.

Dobrou chuť  🙂 M.K.