Mimořádná zpráva – Odhalení pravdy přijde až budeme schopni odpustit

Spread the love

V průběhu několika minulých dní probíhalo na planetární úrovni čištění související s druhou čakrou. A to, co se vynořovalo z hlubin její paměti a blokovalo proudění její energie, nebylo pro slabé povahy. Od manipulace a ovládání prostřednictvím sexuality, přes sexuální násilí, nahrazování vědomého milování  chtíčem a pomůckami všeho druhu, antikoncepci, potraty, až k nejhroznějším případům pedofilie a sexuálního a rituálního násilí na dětech.

Pokud tedy došlo k čištění na této úrovni, zdá se, že se blíží okamžiky odhalení pravdy z nejhlubších zákoutí temnoty.

A jelikož všechny procesy ve Vesmíru probíhají synchronně, zdá se také, že vědomí lidstva vzestupuje na takovou úroveň, která přijetí pravdy umožní.

Přestože řada jednotlivců i alternativních médií v několika posledních  letech opakovaně apelovala na odhalení pravdy o tom, co na Zemi skutečně děje, málokdo si uvědomil, že pokud by k odhalení pravdy došlo předčasně, proces transformace by byl nejspíše zmařen. Dokážeme si představit, co by to znamenalo, kdyby se lidstvo dozvědělo o hrůzných zločinech páchaných na Zemi, aniž by bylo schopno odpustit? Všechno dosavadní snažení o zvýšení vibrací planety by přišlo vniveč. Vyvolalo by obrovské vlny nenávisti, vzteku a touhy po odvetě, a to by vedlo, jako tolikrát předtím, k boji a ke konci všech nadějí na vzestup.

K odhalení tedy nemohlo a nemůže dojít dříve, než lidé budou schopni bezpodmínečné lásky a odpuštění. Než budou schopni podívat se pravdě do očí, přijmout i svoji odpovědnost za vše, co se na této planetě dělo a děje, pochopit, že každá duše začínala svoji pouť jako naprosto čistá, úplně stejně, jako všechny ostatní.

Pravda nám proto může být odhalena jedině tehdy, pokud dokážeme pochopit, milovat všechno a všechny a odpustit. Pokud nám dojde, že nejsme na této planetě proto, abychom soudili jiné, nenáviděli a bojovali, ale proto, abychom milovali a pochopili.

Aktuální události na planetě nasvědčují tomu, že vědomí lidstva je na strmém vzestupu. Naše vědomí se posouvá stále výš a s tím i schopnost proudit lásku za všech okolností i na ta nejtemnější místa.

Ruku v ruce s naším vzestupem proto bude přicházet i pravda.

Autor: Michael K

 

Nový projekt

“Život v barvách“,

který je naprosto jedinečnou novou metodou pro harmonizaci našich energetických systémů pro vysokovibrační energie, které v této době zaplavují naši planetu.

 Tina Energy- Transformační průvodce

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.