Odmítáním se nic nevyřeší … láska je správná cesta!

Spread the love

Nyní mi přichází informace, že spousta žen bojuje sama se sebou. Nerozhodnost, odmítání, nepochopení, vztek a agrese nikam nevedou. Jedinou možností, jak vystoupit ze začarovaného kruhu ven, je přijetí a pochopení.

Duchovní vývoj je zcela nezbytná součást fyzické reality, nebo-li prožívání, a života na Zemi vůbec.

S tímto vývojem není možné bojovat ani ho odmítat. Přijde tak jako tak a čím více se budete bránit, tím více Vás budou zeshora tlačit, abyste s pokorou přijali cestu transformace. Toto období, které přichází, nabídne každému možnost se transformovat. Dokonce mnohem rychleji a a jednodušeji, než tomu doposud na planetě bylo zvykem a záleží jen na Vás, zda tato cesta bude hladká a nebo plná překážek. Láska vede jen jedním a tím správným směrem. Láska je průvodcem a součástí nás samých. Bez lásky se není možné transformovat a stačí jediné – podívat se do svého srdce a najít Božskou jiskru. Světlo, které si neseme od počátku našeho zrození ve svém srdci. 

Autor: Tina Energy a Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.