Odvaha mužů

Spread the love

 

Velmi si vážím a obdivuji každého muže, který se vydá na vědomou cestu poznání sám sebe. Jeho statečnost a odvaha je veliká. Postavit se čelem a podívat se dovnitř sebe, do svého Srdce, na svá zranění, traumata, postoje a úhly pohledů a vynést je ven na Světlo, je velmi odvážné zvláště pro muže, který vše vnímá úplně jinak, než žena.

Pro nás ženy je jednodušší vnímat svoji intuici, jemnost, tvořivost, něžnost, navnímat se do svých pocitů, protože je to naše přirozenost – takto jsme od Boha stvořené. Pro muže je to něco úplně jiného. Muž je stvořen pro akci, sílu, konání, je mnohem více v hlavě, je pro něj mnohem přijatelnější, když si na věci může sáhnout nebo je opravdu vidí, a proto je pro muže obtížnější dostat se ke své intuici. Když si žena myslí, že muž odpočívá a nic nedělá, opak je pravdou. V jeho hlavě probíhá nepřeberné množství nápadů, kombinací a různých řešení.

Znám to ze své vlastní zkušenosti. Když se odpočívajícího muže na něco ptám, často nereaguje a když se ho zeptám „na co myslíš?“, poví mi o čem všem v daný moment přemýšlel. Většinou jsou to nějaké praktické věci.

Mnohem více se mi nyní podařilo porozumět a navnímat se na muže, protože se mi ukázal hluboký prožitek z minulosti, který nějakým způsobem doznívá i v mém současném životě. A nyní už je to jen o tom propustit to z mysli a Vědomí ven. Prostě sestoupit z hlavy pouze a jen do Srdce a nechat zářit hlubokou lásku, která je uložena v Srdci každého z nás. A někdy to sestoupení z hlavy a puštění myšlenek, které člověku už neslouží, není úplně jednoduché.

Už jsem pochopila, proč tento prožitek u mě tak dlouho zůstával. Bylo to proto, abych dokázala do hloubky pochopit vás krásné muže a napsala tento článek. Rozumím vám, chápu vás a soucítím, že někdy pustit všechny ty myšlenky, představy a strachy, které běhají v hlavě, není jednoduché a hluboce si vážím každého muže, který se vydá na cestu sebepoznání a podaří se mu uvolnit všechny myšlenky a představy, které brání tomu, aby dokázal otevřít své Srdce hluboké lásce.

S láskou a úctou k vám a vaší odvaze vyjít cestou Srdce do hluboké nádherné lásky.

Autor: Miraja

 

Tina Energy® 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.